"lijfei Ife. 9^- SF DAN ZWAAIT ER WAT....! Tot Zwaais! AJAX-VLAÜ IViSRrfwr g. Wat zwaait er? De bedoeling is| jij! Echte Ajax-Supporters-Au- tomobilisten zijn natuurlijk makkelijk te herkennen en zouden dan naar elkaar moe ten zwaaien. Of je nu een vaan-J tje, een mini-dress, sticker of een vlaggetje in, op of aan je auto hebt, toeter of zwaai dan naar elkaar. Ik doe het al een tijdje en dat geeft heel leuke reacties. Dan zwaait er wat, betekent ei-| genlijk: daar krijg je gedonder mee. Laten wij even heel dui delijk maken, dat er met 'dan zwaait er wat....!' totaal iets an-| ders bedoeld kan worden, na melijk simpelweg dat we alle maal horen bij de enige echte grote Ajax-club! Ko Brouwer, Baarn. Elke keer als Knud Hansen, uit Denemarken, een Ajax-vaantje wilde kopen, waren ze uitverkocht. Wie helpt Knud aan een Ajax-vaantje. Stuur het naar Knud Hansen, Hjortebrovej 37, I,DK-6I00 Haderslev in Denmark. Ook is hij geïntereseerd in sweatshirts. Wie niet? Het Baarnse Albert Heijn-filiaal heeft onlangs behoorlijk pro motie gemaakt voor de inmid dels overbekende Ajax-Vla. Onder de bezielende leiding van Ajax-Supporterslid Marcus Schreuder werd, vanuit een lu dieke stand, zoals op de foto te zien is, de rood-witte vla over tuigend aan de man/vrouw ge bracht. Bij elk verkocht pak vla vertelde Marcus enthousiast, dat de vla veel lekkerder smaakt als je tevens lid bent van de Ajax Supportersvereni ging. Logisch dat deze overtui gingskracht leiden tot een aan tal nieuwe leden! Arie de Bruyn uit Stad aan het Haringvliet. Een kleed uit het seizoen 1994/1995. Wij zijn benieuwd naar het kleed van het seizoen 1995/1996, Arie. jacky van Maassen uit Nijmegen: 'Dit is ech te liefde', zo'n kapper willen we allemaal.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 62