COLUMN*VAN PRAAG aja*ife Het afscheid van 'De Meer' was waardig en mooi. Waardig omdat iedereen zich als een fantastische supporter gedroeg en mooi omdat onze laatste wedstrijd samenviel met het 26ste landskampioenschap. Eindigde onze allereerste wedstrijd in dit stadion in een 5 - I overwinning, de laatste wedstrijd d met dezelfde cijfers gewonnen en daarmee was de cirkel rond. U mag dit jaar wei heei erg trots zijn op uw favorieten. Het is nog nimmer voorge komen dat onze selectie door zo veel te genslag werd getroffen. En dan heb ik het niet alleen over de (ernstige) blessures, maar ook over het privé leed dat Patrick en Finidi dit jaar troffen. Om dan met zo'n overvolle agenda de Supercup, de Wereld beker en niet in de laatste plaats ook het Nederlands elftal toch weer kampioen te worden is een zeer bijzondere prestatie. Uw club is de laatste drie jaren bijzonder in aanzien gestegen en het Ajax Bestuur zal er alles aan doen om dat zo te houden. Ik. hoop dat u daar ons bij zult helpen. door uw club positief te bijven steunen maar ook door ons te laten weten waarin wij het nog beter kunnen doen. Nu doel ik natuurlijk niet op het technisch beleid, maar met name op zaken waar u als sup porter direct mee te maken heeft.Ajax heeft de eerste stap daartoe inmiddels ge nomen. Met ingang van I april jl. heeft Ajax namelijk iemand in dienst genomen die zich naast veiligheidsaspecten ook inten sief met supporterszaken bezig zal gaan houden. Zijn naam is Michiel Menting. Hij buigt zich momenteel over de nieuwe plannen rond stewarding, zodat wij straks in deArenA echt invulling kunnen geven aan het begrip gastheerschap, waardoor u zich daar ook werkelijk thuis en op uw ge mak zal voelen. Op het moment van schrijven staan we aan de vooravond van de tweede finale van de Champions League op rij en daarna richten we ons op Oranje.Velen zullen daar naar toe gaan en er een voetbalva kantie van maken.Anderen, waaronder ik zelf, zullen het voetbal even laten voor wat het is en hun vakantie anders gaan in vul len. Hoe het ook zij, ik wens u veel plezier en mooi weer. Michael van Praag

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 5