Doe mee! smmmbeusm I ri.i' 0ULIJ-/*.\lIhv MKt'A ÊSÊÊÉêêêêê^^M De Coca-Cola Haarlem Cup is het grootste internationale voetbaltoernooi van Nederland. Duizenden spelers en honderden teams uit meer dan 25 verschillende landen nemen in 1996 deel. Ook jouw team kan nog meedoen! ledereen kan meedoen, van jeugdteams tot veteranen, jongens- en meisjesjunioren, heren en damessenioren. Het maakt niet uit of jouw team in de competitie uitkomt op professioneel, KNVB of onderbond-niveau. Er zijn vele categorieën voor verschillende niveaus en iedere categorie speelt voor haar eigen Coca-Cola Haarlem Cup. De Coca-Cola Haarlem Cup is de voorberei ding voor jouw team op het nieuwe voetbal seizoen. Naast het spelen van een goed en zeC| internationaal voetbaltoernooi zijn er iedere avond verschillende gezellige nevenactiviteiten, zoals een openingsceremonie met een geweldige show, een fantastisch discofeest, een spannende finaledag in het stadion en (ter afslui ting van een week vol voetbal) een barbecue- feest waaraan bijna alle teams deelnemen. Nu al hebben meer dan 80 buitenlandse teams zich ingeschreven voor het toernooi van 1996. Teams uit: Engeland, Spanje, Italië, Hongarije, Rusland, Roemenië, Zweden, Finland, Denemarken, Canada en de Verenigde Staten. Deelname aan de Coca-Cola Haarlem Cup is volledig gratis en voor die teams die in Haarlem willen verblijven, zijn er dankzij de sponsors, al accommodatie-mogelijkheden voor slechts Fl. 65,- per persoon voor de gehele periode. Wil je meer informatie of de gedetailleerde Coca-Cola Haarlem Cup brochure en het officiële inschrijfformulier bel dan naar: Expersport Nederland 023 - 529 I 155. Fax 023 - 529 4520. Je kunt ook bellen naar: KNVB afd. Haarlem 023 - 538 2844 Fax 023 - 538 3264.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 40