volgens de Bijenkorf (2^) Is talent van zeven wil je naar de open dag van Ajax. Je rent de longen uit je lijf. Je passeert al je concurrenten minstens drie keer. Vaag hoor je je vader aanwijzingen schreeuwen. Je weet dat je heel goed moet zijn. Beter dan iedereen. Je moet uitblinken. De eerste echte wedstrijd speel je in de F2. Je knokt tot je er bij neer valt. Blauwe plekken en schrammen deren je niet. Je traint je elke dag een versuffing. Tot de pijngrens. Je hebt er alles voor over. Het kost meer tijd dan huis werk. Je voetbalt op het pleintje tot het te donker wordt. Je slaapt in je trainingspak. Soms ga je op voetbalschoenen naar school. Je leeft als een echte Ajacied. Dromend van een plaats in het eerste. Je speelt tegen oudere en veel sterkere jongens. Je wil altijd winnen. Verliezen is een schande. Op je zestiende verjaardag speel je in de Al. Je scoort in een uitverkochte Amsterdam Arena. Het liefst tegen Feijenoord of PSV. Het net bolt. Het legioen scandeert je naam. Je rookt niet, je drinkt niet. Je gaat elke dag vroeg naar bed. Nooit naar een feestje. f|p| Je moet en zal een goden- zoon worden. Of je gaat HM naar de Bijenkorf in Am- HB W sterdam en kóópt dat hele c mooie shirt gewoon. yg| jg|§ De wereldkampioen in de Bijenkorf Amsterdam in samenwerking met de Ajax Fan Shop. Van zaterdag 2 maart tot en met zondag 31 maart staat een deel van de vijfde etage van de Bijenkorf in Amsterdam prominent in het teken van Ajax. T-shirts, bekers, horloges en nog veel meer is te koop tijdens een spectaculaire verkooptentoonstelling, georganiseerd in samenwerking met de Ajax Fan Shop. Bekers, foto's en andere relikwieën uit het roemruchte verleden van Ajax zijn te bewonderen. De supportersvereniging van Ajax is vertegenwoordigd met een eigen stand. Ook zijn er Ajax-spelers om handtekeningen te zetten. Op borden bij de ingang van de tentoonstelling worden de tijden vermeld dat Ajax-spelers aanwezig zijn.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 70