KJ KJ VAN DE VOORZITTER H AJAJIIFE VAN DE Al A X SUPPORTERS VERENIGING IN MEMORIAM DE AJACIED LEDENRAAD 17 D M (Te) lang heb ik mij kunnen be heersen om niet te reageren op de provocaties van deze stichting. Dit had ik nog heel lang kunnen volhouden als mij niet steeds meer geluiden had den bereikt dat de Ajacied zich op een Ajax-onwaardige wijze gedraagt. Maar de bekende druppel is toch wel de brief die wordt gezonden naar potentië le adverteerders. Hoe durft deze stichting ons richting derden af te schilderen als grootverdieners, terwijl zo wel bestuur als vrijwilligers al les puur doen vanuit een Ajax- gevoel zonder daar een cent voor te ontvangen. Sterker nog, jaarlijks dienen wij ons voor elk uitgegeven dubbeltje te verantwoorden aan de kas- commissie en de ledenraad. Bij deze stichting is er geen en kele sprake van financiële con trole door de donateurs (zoals u weet hebben stichtingen geen leden). Daarnaast zit er, door de stichtingsvorm, een bestuur dat op geen enkele wijze door deze donateurs ter verantwoording kan worden geroepen. Wij vinden het nog steeds spij tig dat bij de oprichting van onze vereniging het bestuur van de Ajacied een geplande af spraak op het laatste moment afzegde en ons vertelde geen enkele behoefte te hebben aan een gesprek. Als de adverten tieverkoper van het blad 'De Ajacied' richting bedrijven de indruk wekt dat men met de officiële supportersvereniging te doen heeft pronkt men met andermans veren. Nu het bestuur van de stich ting De Ajacied de indruk wil wekken de dupe te zijn van uw en onze supportersvereniging kan ik niet anders dan spreken van krokodillentranen. Een goed voorbeeld doet goed volgen. Onze favoriete voetbal club werkt al jaren met een le denraad en nu de afgelopen al gemene ledenvergadering de nieuwe statuten heeft goedge keurd gaat ook uw vereniging ermee starten. De ledenraad is een afvaardiging van 30 leden, die zijn gekozen door de leden. l Zes maal vei nieuwjaarsreceptie j «Hoofdredacteur in difl»1 Derde voelbalbl- jNederland Compliment aan redactie De ledenraad controleert het bestuur en wordt betrokken bij alle belangrijke beslissingen binnen de vereniging. Ik wil u dan ook oproepen om u beschikbaar te stellen voor de ledenraad, zodat zij een juis te afspiegeling vormt van ons ledenbestand.Alleen op deze manier blijven de leden bepa len wat er binnen uw vereni ging gebeurt. Hoe u zich kandi daat kunt stellen leest u in uw lijfblad. Op deze wijze helpt u mee om de toekomst van uw eigen ver eniging veilig te stellen. Theo Pouw Voorzitter Op 7 januari 1996 is op 48 jarige leeftijd Jan van Gef- fen ons ontvallen. Jan was lid van het regioteam De Meierij. In deze hoedanig heid heeft Jan voor de Supportersvereniging Ajax veel betekend en laat hij een leegte achter. Namens het bestuur en de leden wensen wij de fami lie Geffen veel sterkte met het verwerken van dit ver lies. Bestuur Supportersvereniging Ajax

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 17