REGIONIEUWS-AJ AX REGIONIEUWS mm EGIONIEUWSsREGIONIEUWSSREGIONIEUWS JO REGIO 'T LICHTPUNT REGIO FRIESLAND REGIO LAND VAN CUYK/LIMBURG REGIO DE NOORD-OOSTHOEK psife Het Ajax-Brainwave Toernooi wat aangekondigd stond op 14 januari kon geen doorgaan vinden. Uitgerekend op deze dag werd er een inhaalwed strijd gespeelt, zoals u helaas weetWillem II -Ajax. Deze activiteit wordt verschoven naar zaterdag 20 april.Wij hopen op een grote deelname.Test jezelf. Wie is die Ajax-kenner die een jaar lang de titel mag dragen: Ajacied van het jaar van de regio 't Lichtpunt.Voor meer informatie schrijf naar postbus 593,5000 AN Tilburg of lees Ajax-Life 6 uit 1995. Tijdens de Wereldbeker-wedstrijd werd er in Tilburg gezamelijk gekeken door Ajacieden en Willem ll-ers naar de wedstrijd. Het was een fijne hap pening, die bijgewoond werd door de regionale krant. Een groot artikel was de dag daarop het bewijs, dat echte voetballiefhebbers van verschil lende clubs samen broedelijk kunnen genieten. Door de grote toename van leden is er een stagnatie opgetreden bij het verschijnen van ons regionaal clubblad. Door het onverwachts hoge financië le plaatje verschijnt ons blad niet meer drie-maandelijks, maar in principe nog één keer per jaar aan het begin van de nieuwe competitie. In januari zal dan ook voorlopig de laatste uitkomen. Bij het opnieuw vinden van spon soren kan hier natuurlijk verandering in komen. Dus tot vlug....??? Lees daar om het regionieuws in Ajax-Life, hierin kunt u veel van onze activiteiten te rugvinden. Dit jaar zullen wij wederom een rondleiding organiseren in Amsterdam. Zo'n beetje de laatste keer rondkijken in 'De Meer' en natuurlijk een be zoek aan de Amsterdam ArenA. Wie heeft hiervoor interesse? Vol Vol! Schrijf naar postbus 593,5000 AN Tilburg om hoeveel leden het gaat. Zodra wij de datum hebben vastgesteld, laten wij weer van ons horen. Siwa Krol Onlangs zijn we in de provincie Fryslan met een nieuw regioteam van start gegaan, maar daarover meer in de volgende 'Ajax-Life'. Met de belofte dat er enige regionale activiteiten op komst zijn, ook voor de vele leden op Terschelling, wil ik (Jeroen Bosma, red.) bij deze even de uitslag doen van onze Ajax-Kennisquiz die de be zoekers van de Nieuwjaarsreceptie aan ons Friese kraampje kon den ondergaan. Dat het een moeilijke opgave was, bleek wel uit het feit dat niemand alle vragen goed had. Het was ook een test voor echte Ajax-kenners. En een echte Ajax-kenner mag Richard de Greeuw uit Blokker zich wel noemen. Hij had negen van de tien vragen goed en verdient hiermee de eerste prijs. De tweede prijs is voor Peter Boersen uit Leeuwarden. De prijzen zijn inmid dels opgestuurd of worden nog per post bezorgd. Gefeliciteerd. In de volgende 'Life' meer nieuws over onze regio. Jeroen Bosma Op 13 november werd door beiden regioteams een perfecte Ajax-avond georganiseerd. Ruim 350 Ajax-fans stonden al ruim voor de aanvangstijd voor de deur. En ze kwamen niet voor niet, in elke hoek van de zaal ge beurde wel iets. Diverse stands met natuurlijk Ajax-artikelen, bewegend beelden op een groot videoscherm, een sminkhoek voor de jeugd, video spelletjes en natuurlijk live muziek. Eén van de grote blikvangers van deze avond was natuurlijk de Europacup Ibeter bekend als de cup met de gro te oren. Men kon met dit pronkstuk op de foto, waar het dan ook dringen was geblazen. Ook diverse Ajax-prominenten waaronder de rechterhand van Louis van Gaal, Bobby Haarms was aanwezig. Stevig rokend signeerde en promootte hij zijn boek Tussen hemel en hok', een boek dat dan ook uitstekend verkocht. Op het podium werd door presentator Piet Theunis- sen eerst de echte Miss Ajax, Renee de Best voorgesteld, vervolgens werd een echte Ajax-quiz gedaan en rond de klok van negen was daar ineens Arnold Scholten die ondanks dat hij geen basisspeler is toch populair bleek te zijn bij onze jeugd in de regio. Na een prachtige prijsuitreiking van de lotterij door Miss Ajax en Bobby Haarms sloot presentator Theunissen het podiumgebeuren af. De show deze avond werd echter gestolen door Ma Kluivert die voor de eerste keer op een regio-avond aanwezig was, dansend, zingend, vooroplopend bij de polonaise, liet ze blijken dat ze er zin in had. Dit werd vooral bij de jongste fans gewaardeerd. Rond elven was het officiële gebeuren dan wel gedaan, maar het bleef tot ruim over enen nog gezellig toeven in Boxmeer. Een groot compliment dan ook voor de organisatoren van deze vond, die terug kunnen zien op één groot Ajax Familie feest en daar krijg je weer dat heelijke Ajax-gevoel van. Gerard v.d. Heuvel Zoals u kunt lezen heeft onze regio een nieuwe naam, vanaf nu heet de regio 'Noord-Oost', regio 'De Noord-Oosthoek'. Op 9 maart aanstaande organiseert regio Noord-Oosthoek een bingo/kaartavond in St. Louis te Emmen. Deze avond is toegankelijk voor le den en hun partner. De kosten zijn Fl. 15,00 p.p.Voor opgave dient u zich tot uw regio-vertegenwoordiger te wenden. Op 6 april rijdt er een bus naar de Finale van de Indoor Challenge. In deze finale zitten twee ploegen uit onze regio, waaronder het regioteam. Ga mee en support onze regioteams. Opgave bij de regio-vertegenwoordiger. Wij willen bij voldoen de deelname weer bus sen laten rijden naar uit wedstrijden en enkele thuiswedstrijden (Olympisch Stadion). Ook rijden er bussen naar de wedstrijden in de Champions League. Geef u tijdig op (4 we ken van te voren) en niet een paar dagen van te voren, want dan is opgave niet meer mo gelijk. Voor wedstrijden in de Champions League dient u zelf voor een kaartje te zorgen. Voor uitwedstrijden in de P.T.T.Telecompetitie dient u de daarvoor be stemde bonnen tijdig op te sturen. Egon Nieuwendijk

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 15