AjAJilFE -M.fieuser T.Óulida J.Litmaaen FORMULE VOORWAARDEN AJAX-LIFE In de aanloop naar het nieuwe seizoen heeft de selectie vele verplichtingen. Oefenwedstrij den, trainingskampen, de Open Dag, etc. Behalve de Open Dag, worden deze verplichtingen afge werkt in de provincie en het bui tenland. In al die hectiek wordt ook tijd vrijgemaakt voor de hand tekeningendag van de supporters vereniging. Vorig jaar viel de da tum verkeerd vanwege de vakan tiespreiding, waardoor veel leden uit diverse regio's niet konden ko men, daar de scholen waren begon nen. We stellen alles in het werk om met Louis van Gaal een datum te prikken die voor alle leden ge schikt is. Tekst: Ian Buskermolen Foto's: Louis van de Vuurst Deze activiteit vormt de af wijking op de regel. Daar waar bij de andere activitei ten duizenden mensen kun nen opdraven, beperkt de opkomst bij deze activiteit zich tot 1000 a 1500 leden. De vereniging weet dat ze moet concurreren met de Open Dag. Een bezoek aan deze mega-activiteit is een ze kerheid voor vele leden. En dan komt de vereniging daar nog een keer achteraan met de handtekeningendag. Alle voorstellen, ideeën en suggesties zul len worden bekeken op originaliteit en haalbaarheid. Daarna zal een commissie een voorstel doen. Op deze manier krij gen de leden inspraak op de samenstelling van het programma op die dag. Waar moet je in ieder geval rekening mee houden? Dat het een activiteit moet zijn voor jong en oud. Het kan een programma worden dat zich uitsluitend overdag af speelt. Het is echter ook mogelijk om een programma te bedenken dat gedeeltelijk overdag en gedeeltelijk 's avonds wordt gehouden. Denk ook aan de mogelijkheid om het nieuwe stadion in de activiteit te betrekken. Wij zijn benieuwd. Suggesties voor deze dag kun je opsturen naar: Ajax Supportersvereniging, Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam. In Ajax-Life zullen we in april en/of juni aangeven op welke datum de handtekenin gendag wordt georganiseerd. En uiteraard het programma. Dus hou Ajax-Life in de gaten voor alle informatie over deze exclusieve dag. De invulling van de handtekeningendag 1995 staat derhalve nog niet vast. Eigenlijk wil de vereniging de leden vragen of zij suggesties hebben voor de invulling van deze dag. Leef je rustig uit, want het kan wat ons betreft niet heftig genoeg zijn.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 82