AJAX SUPPORTERS MINICRUISE RT 1996 AJAX AJAJIIFE In voorgaande jaren was de uit wedstrijd tegen Volendam, hoe wel één van de gezelligste, één van de weinige waar de suppor tersvereniging geen (bus)reis naar organiseerde. Daar is nu verande ring in gekomen. En hoe!!. DUURDER? MOÉT IK VAREN? In samenwerking met onze vaste vervoers- partnerVSN/Coachnet en rederij NACO or ganiseren wij dit seizoen een bootreis over het IJsselmeer vanuit Amsterdam naar Volen dam en terug.Wij maken hierbij gebruik van de luxe salonschepen van rederij NACO, die een capaciteit hebben van 300 passagiers maximaal. In totaal kunnen er 3 schepen inge zet worden. Alle schepen zijn voorzien van centraal verwarmde boven- en benedensalon, buffet, bar en een uitstekende geluidsinstalla tie. Er zullen diverse prominenten worden uit genodigd voor deze unieke vaartocht en er wordt getracht om nog wat aantrekkelijke attracties voor onderweg te organiseren. Deze bootreis duurt twee en een half uur, zowel heen als terug.Vertrek vanuit Am sterdam 11.00 uur. De opstapplaats voor de mensen die gewend zijn uit Amsterdam te reizen ligt achter het Centraal Station. Voor de mensen die vanuit de andere re gio's reizen zal een opstapplaats geregeld worden op een plek waar ze direct van de bus op de boot kunnen stappen. Nee!! Uiteraard kost deze 'minicruise', waar u ook vandaan komt, geen spie meer dan de standaard-prijs die u gewend bent te betalen voor een reis naar een uitwed strijd: 50,- per persoon, inclusief toe gangsbewijs. Enig verschil met een normale busreis is dat consumpties voor eigen re kening komen en er dus geen smulpakket- ten worden verstrekt. Wat te doen om de boot niet te missen? Gewoon uw machtigingsstrookje voor de uitwedstrijd Volendam - Ajax invullen en opzenden naar postbus 22944 1100 DK Amsterdam. De rest wordt dan door ons voor u geregeld. Heeft u geen machtigingsstrookje? Da's simpel. Even bellen met 't Ajax sup portersproject, 020 6940289, om een setje machtigingen voor uitwedstrijden te vragen. Dan heeft u ze per kerende post in huis. Nee, natuurlijk niet.Als u, geheel buiten uw schuld, in een ver van Amsterdam verwij derde regio woont en niet buiten uw bus reis naar Amsterdam nog eens 5 uur wilt varen, dan kunt u dit op uw machtigings strookje aangeven of tijdig mededelen aan uw regiovertegenwoordiger, uw buscoördi nator-uitwedstrijden, of telefonisch dan wel schriftelijk aan het bekende adres: Suppor tersvereniging, t.a.v. Frans Perlot, postbus 94118, 1090 GZ Amsterdam. Als wij uitslui tend uw machtiging ontvangen (ook als u - wat dacht je zelf- alle wedstrijden heeft ge claimd), dan gaan wij er van uit dat u ook dit spektakel mee wilt maken.Wilt u onver hoopt niet varen, dan zullen wij, in overleg met uw buscordinator-uitwedstrijden c.q. regiovertegenwoordiger proberen (maar garanderen kunnen wij niks) een bus voor u te regelen die direct naar Volendam rijdt. Let wel: dit kan uiteraard alleen, zoals ge bruikelijk, bij voldoende deelname in uw re gio of bij de mogelijkheid om meerdere re gio's te combineren! Frans Perlot

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 51