'Zeg, ga jij ook naar de Nieuwjaarsreceptie?' 5 piicmm 'Zeker weten, ik pak lekker de supportersbus! en een voorspoedig 1 PPORTïRS Op maandag 15 januari 1996 organiseert de Supportersvereniging Ajax weer haar traditionele Nieuwjaarsreceptie in de Europahal van het RAI Complex te Amsterdam. Hoe kun je reserveren? Coachnet is een dochteronderneming van de VSN groep (Verenigd Streekvervoer Nederland) en werkt daardoor met een landelijke groep van touringcaronderne mingen waar kwaliteit, ervaring en deskundigheid hoog in het vaandel staan. In het artikel over het Nieuwjaarsfeest staan de opstapplaatsen vermeld met de busprijs. Zoek een opstapplaats op bij jouw in de buurt en vul deze in op de antwoordkaart die bij deze Ajax Life is bijgesloten. Zorg ervoor dat de volledig ingevulde antwoordkaart vóór 31 december a.s. in een voldoende gefran keerde envelop wordt opgestuurd naar de Supportersvereniging Ajax, postbus 22944, 1100 DK Amsterdam. Enkele dagen voor vertrek ontvang je schriftelijk bericht over het exacte adres van opstapplaats en de vertrektijd. Zorg ervoor dat je op tijd bent, want alle andere Fans willen ook niets missen van het Ajax Super Supporters Spektakel 1996. Of je nu ver weg woont of niet, dit Ajax Super Supporters Spektakel mag je niet missen. Coachnet, die al het busvervoer voor de Supportersvereniging naar uit- en thuiswedstrijden verzorgt, biedt je de mogelijkheid om tegen een bijzonder aantrekkelijke prijs met de supportersbus mee te reizen naar de Nieuwjaarsreceptie. Lekker comfortabel en ontspannen met andere Ajax Fans in de bus naar Amsterdam waar je je helemaal in het feestgedruis kunt storten. Coachnet BV, Graadt van Roggenweg 300, 3531 AH Utrecht, Telefoon 030-2971841, Fax 030-2966703.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 46