DE Al OGER D R E S S E mÊBm Door Nico Smith de pers. Is dit toeval of heeft dit met kwa liteit en toegevoegde waarde te maken. Ik denk dat het geen toeval is. De pakken van Oger leven en bewegen, zijn licht en ele gant, zoals Kanu's elegansche,zijn onna- Sinds Oger Ajax kleedt, regeert het succes bij Ajax. Borussia Dortmund kwam bij Oger en zij werden landskampioen. In Duitsland werd dat breed uit gemeten in volgbare bewegingen, zo zit een pak op je lijf geschreven.Voetbal en Mode gaan niet hand in hand maar omhelsen elkaar. De kracht van het voetbal van Ajax is eender aan de kracht van een goed zittend col bert en bijpassende broek. Beiden stra len met een zelfver zekerdheid klasse uit. Beiden dwingen respect af en zetten de ander in een an der daglicht. Oger Fashion is van ouds her een vertegen woordiger van kwa liteit, van details die zichtbaar te zien zijn, zoals Ajax, zijn zij verzorgd tot in de puntjes. Kleren maken de man. Kleding vormt een onderdeel van communicatie tussen men sen, het interacteert. Communiceren op het veld is belangrijk, stelt Louis van Gaal, het interacteert en resulteert in actie. Stel, als Van Gaal een kwalitatief slecht pak aan had tijdens de finale in Wenen, was dan de lu dieke karate- sprong breed uitgemeten in de media of de scheur in z'n broek. Oger waakt over Ajax. Zelfverze kerdheid zit tussen je oren. „Dat is het zelfde met kleding," zegt Martin Lusink van Oger, „Steeds weer blijkt dat de Ajax-se- lectie, die er goed en verzorgd uitzien, een krijtstreepje voor hebben op hun te genstanders". Dressed for succes, de slogan die in Den Haag, Rotter dam en Amsterdam door de gebroe ders Lusink wordt uitgedragen, lijkt zijn belofte waar te maken. Zelfs Ajax is in de greep van het succes dat Oger in het vooruitzicht stelt. Oger wordt geschakeld met het succes van diegene die zij kleden. Geen geklede apen, maar Godenzonen. Goed gekleed zijn is het halve werk en bij Oger rolt het balletje verder.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 19