VAN DE VOORZITTER I ajajiife UITNODIGING ALGEMENE LEDENVERGADERING VAN DE AIAX SUPPORTERS VERENIGING TWENTE GOUDA PRESTATIES NIEUWJAARSFEEST EL VOOR ACTUELE INFORMATIE 06-350.350.1 I 13 D Wederom was de orga nisatie van onze busreis naar Twente prima georga niseerd door Frans Periot en zijn team. Prima reis, goede lunchpakket ten en een gezellige video aan boord. Jammergenoeg leefde de organisatie in Twente in de veronderstelling dat wij nodig wat frisse lucht nodig hadden en gaven ons een ongevraagde rondrit door het, overigens mooie,Twentse landschap. Hierdoor kwamen we tien mi nuten voor aanvang van de wedstrijd aan, waarna we zo wel bij het uitstappen uit de bus als bij de toegang tot het vak werden gefouilleerd.Toen moesten we met 400 mensen binnen vijf minuten door een klein toegangspoortje. Ik kan u vertellen dat dat niet eenvoudig is. Op de terugweg kwamen we langs een weiland waarop vele auto's stonden geparkeerd en mensen op zoek waren naar hun autosleutels na een ge dwongen busreis (waarbij de bussen er niet of niet op tijd waren).Toen wist ik het zeker: Dit is niet de Twentse gastvrij heid die ik ken, maar een slecht georganiseerde ontvangst van Ajax-supporters die ertoe leidt dat supporters weer op een slechte wijze in de media ko men, terwijl daar gewoon een burgemeester zit die er niet veel van begrijpt. Misschien had hij even moeten komen kijken op het afgelopen supporterscongers Het zal je maar gebeuren. Denk je met je gezin gezellig naar een feestavond van je fa voriete voetbalclub te gaan, wordt de zaal bestormd door 50 zich Feijenoordsupporters noemende relschoppers. Dit is toch niet echt de manier waarop we met elkaar om die nen te gaan. De reactie van de voorzitter van de supporters vereniging van Feijenoord was dan ook duidelijk: „Dit kan niet en is niet acceptabel". Net zo onacceptabel als het proleta risch winkelen, het verwonden van stewards en verbaal geweld. Hiermee schaad je je favoriete club en dat kan nooit de be doeling zijn. Gelukkig vinden steeds meer mensen dat en ook het be stuur van Ajax. De mensen die levenslang door Ajax worden uitgesloten voor het bezoeken van wedstrijden zullen ook door uw supportersvereniging worden ontzet uit het lidmaat schap, zodat ook via ons niet meer aan toegangkaarten kan HIUPS Het kan ook anders worden gekomen. Jammergenoeg was de reactie van de heer Blankemeijer, vei- ligheidcoordinator van Fe ijenoord, op de gebeurtenissen in Gouda erg 'lauw'. Maar vooralsnog gaan we ervanuit dat ook Feijenoord zich niet wil identificeren met relschop pers en de lieden die gearres teerd zijn in Gouda eenzelfde levenslange uitsluiting oplegt. Al vele maanden weten wij.Aja- cieden, bijna niet wat verliezen is. De namen van onze spelers en trainer worden dan ook regel matig in het stadion gescan deerd. De pers is vol lof en win nen alleen is niet meer genoeg. Het moet ook op een fantasti sche manier gaan. Ook het be stuur onder aanvoering van Mi chael van Praag kan momenteel niet stuk. Onze vereniging telt in middels meer dan 64.000 leden die natuurlijk allemaal al van oudsher Ajacied zijn en er nu echt voor uit komen. Het sta dion Amsterdam Arena is de eerste seizoenen uitverkocht en de wachtlijst voor seizoenkaar ten is enorm. Maar onder het motto: 'Eens een Ajacied, altijd een Ajacied' reken ik erop dat een ieder op dezelfde fantasti sche manier Ajacied blijft zoals hij of zij dat nu is op het moment dat het even wat minder draait. Inmiddels is ons nieuwjaars feest uitgegroeid tot een tradi tie waar vele leden op af ko men. In dit nummer kunt u het gehele programma lezen. Ui teraard zullen ook de selectie en technische staf van Ajax aanwezig zijn. Daarnaast zullen de artiesten hun beste beentje voorzetten en zal uw regio team weer aanwezig zijn om persoonlijk met u kennis te maken en eventuele vragen te beantwoorden. Tot 15 januari Tenslotte wens ik u namens het bestuur en de medewer kers van uw vereniging fijne feestdagen en een goed, maar bovenal gezond, 1996. Theo Pouw Voorzitter Bestuur Supportersvereniging Ajax Het bestuur van uw supportersvereniging nodigt u bij deze van harte uit voor de al gemene ledenvergadering. Deze zal wor den gehouden op 21 december a.s. in het Auditorium van de RAI te Amsterdam. De aanvang is 20.00 uur en u heeft uitslui tend toegang op vertoon van uw Suppor ters Club Card. Agenda 1. Opening 2. Korte terugblik op het seizoen 1994/1995 door Rob Polderman, secretaris 3. Financiële terugblik op het seizoen 1994/1995 door Theo Pouw, in dat jaar penningmeester 4. Decharge verklaring van de kascommissie 5.Verkiezing kascommissie voor boekjaar 1995/1996 ó.Toelichting begroting boekjaar 1995/1996 door Bart Jonker, penning meester 7.Verkiezing bestuursleden. Het bestuur verzoekt kandidaten zich voor 15 december a.s. schriftelijk te melden bij onze secretaris. Voorafgaand aan de vergadering zal met de eventuele kandidaten een oriënte rend gesprek plaatsvinden. 8. Uiteenzetting voorgestelde statutenwij ziging door Theo Pouw, voorzitter, en stemming hieromtrent 9. Rondvraag 10. Pauze 11Beantwoording rondvraag door bestuur 12. Sluiting

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 13