REGIONIEUWS LAND VAN CU IJK OOST-GELDERLAND S ALLAN D DE MEIERIJ AJAXLIFE Op maandag 13 november a.s. wordt door beide regio's een fantastische regio-avond gehouden in Cafe-Zaal-Res- taurant v.d. Westerlaken, St. Anthonisweg 8 te Boxmeer. Deze locatie is zowel met de auto als met het openbaar vervoer (trein) goed te berei ken. Wat kunt u allemaal ver wachten op deze avond: Live muziek, op de foto met de Eu ropa-cup (Fl. 5,-), een optre den van een ras comediant, een lotterij, een Ajax-kwis, de Fan-shop is aanwezig, evenals de UMBRO-shop, een stand met oude toegangskaarten van Ajax, een sminkhoek en als klap op de vuurpijl, natuur lijk de aanweigheid van Arnold Scholten en enkele andere prominenten.Verder zijn er stands aanwezig metAjax- vloerbedekking, gordijnen, la mellen, behang, etc. Maar ook een stand waar je een poster kunt kopen van jouw favoriete speler. Kortom, een avond die je als echte Ajacied niet mag of kunt missen.Voor leden van de Supportersvereniging be draagt de entree, op vertoon van de Supporterscard slechts Fl. 2,50 en voor niet leden Fl. 7,50. Om een indruk te krijgen hoeveel mensen hier op af komen, verzoeken we de leden om de bon in het regio boekje in te vullen en op te sturen. Deze fantastische avond begint om 19.00 uur tot 23.00 uur. Komt allen en laat zien hoe Ajax leeft in onze regio. Op 28 november organise ren wij in Cafe Lombok in St. Agatha in het kader van de wereldbekerwedstrijd van ons aller Ajax het zogeheten ont- bijt-televisie. Op een groot vi deoscherm, in een echte Ajax- sfeer kunt u samen met ons, very early in the morning ge nieten van de wedstrijd en een uitstekend ontbijt. Omdat de aanvangstijd nog niet be kend is op het moment van schrijven, dient u zelf de me dia in de gaten te houden. Mocht u interesse hebben, geef u dan zo snel mogelijk op via de aanmeldingsbon in ons regio-boekje. Informatie-avond Op donderdag 16 november a.s. organiseert regio Oost-Gelder land voor haar leden een infor matie-avond, met Bobby Haarms.Theo Pauw, Miss Ajax en de 'Cup met de grote oren'. Deze avond vindt plaats in za lencentrum 't Zwijnshoofd te Didam en begint om 19.30 uur. De bedoeling van deze avond is o.a. om leden te informeren over regio-activiteiten. Natuur lijk kunnen leden op deze avond ook terecht voor vragen over allerlei zaken van de Supporters vereniging. Voor de leden van het regioteam is het van belang om te weten wat er bij suppor ters leeft op het gebied van acti viteiten. Eén van de punten die dan ook aan de orde zullen ko men is het ontstaan van een 'dis tributie kanaal' voor het ver spreiden van het eigen regio- krantje, waar we op dit moment volop meebezig zijn.Voor dit re- giokrantje zijn we nog op zoek naar eventuele sponsors. Geïn teresseerde kunnen contact op nemen met 05750 - 44434. De toegang voor deze informatie avond is gratis voor leden op vertoon van de Ajax clubcard Rondleiding Amsterdam Arena De exacte datum is nog niet be kend, maar het staat al wel vast dat in April 1996 de regio een georganiseerde busreis incl. rondleiding naar het nieuwe sta dion.Alle informatie hierover wordt bekend gemaakt in één van de volgende uitgave van Ajax-Life. Programma regio-avond. Wij hebben op 20 november de landelijke primeur met het nieuwe Ajax-competitie spel wat op de markt gebracht wordt door Photo Sportivo uit Haarlem. Op deze regio avond stellen wij onze leden in de gelegenheid om dit spel uit te proberen of met elkaar te spelen.Tevens zal op deze avond de Europa-cup I en de kampioensschaal aanwezig zijn.de leden kunnen op de foto met de Cup en de Schaal. De Ajax-fanshop zal ui teraard op deze avond ook niet ontbreken. Vrijwilligers. Wij zoeken nog enkele regio-assistenten voor het meehelpen tijdens de door ons georganiseerde activiteiten.Telefonische in lichtingen: 03412 - 61512. F. Kaars werd tijdens de handtekeningendag als 50.000 ste lid van de Ajax Supportersvereniging door Miss Ajax, René de Best, in de bloemetjes gezet Op 27 oktober 1995 wordt het regiofeest van de Meierij gehouden te Boekei, m.m.v. Disco Drive-in Show 'Twilight'. Tijdens deze avond zijn er o.a. de volgende activiteiten: Met de 'Cup met de grote oren' op de foto. Meedoen met de Ajax- quiz. Ajax-artikelen in de Fan- shop. De Meierij Loterij. De verkiezing van de 'best verklede Ajax-jeugdsup- porter' (t/m 16 jaar). Kaarten voor deze fantasti sche avond kosten: Fl. 15,-voor leden. Fl. 20,- voor introducee Per lid is er slechts één intro duce mogelijk. Heb je interes se bel dan: 04120 - 43001 voor meer informatie.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 31