'T LICHTPUNT HAARLEMMERMEER DE BETUWE REGIONIEUWS AJAJIIFE De regio mocht zich in juli verheugen tot het huldigen van het 1500ste lid in hun re gio. De heer B. Nieuwburg uit Tilburg was de gelukkige. Op 14 januari 1996 is er een groots Ajax Brainwave Spel. Dit zal zich in Tilburg of Eind hoven voltrekken (zieAjax- Life 6). Het is voor iedereen bedoeld die van zichzelf meent een Ajax-kenner te zijn. Er kan in diverse catego- riën gespeeld worden.Vader/ Moeder - Zoon/Dochter ron de, de jeugdronde (van 11 tot 16 jaar) en de Volwassen ron de (vanaf 16 jaar). Het is een groots opgezet spel waarin in diverse moeilijkheidscatego- riën vragen over Ajax beant woord moeten worden. Hier zijn mooie Ajax-prijzen mee te verdienen. Tevens doen wij ons best om een echte Ajacied aanwezig te hebben. Wie durft de uitda ging aan en wie heeft interes se. Stuur een briefje naar Ajax SV Regio 't Lichtpunt, Postbus 593,5000 AN Tilburg.Vermeld in welke categorie je wenst mee te doen. Het regioteam van de regio Haarlemmermeer organiseert ook dit seizoen weer een tal van activiteiten voor de leden in de regio. Nu staat al ge pland: Regiofeest: Een no-nonsense feestavond in de regio. Niks geen verkleedpartijen, loterij en of thema's. Gewoon lekke re disco, een drankje, een dansje en wat praten met mede supporters over onze club. Noteer in uw agenda: 19 novenber Nieuwjaarsduik: Wie heeft het lef om er aan mee te doen? Zo vanuit een warme tent op het strand in je onderbroek de zee in! BrrrlVoor de deel nemers en leuke attentie en E.H.B.O. aanwezig. Sleep-ln:Voor de jeugdige le den onder ons organiseren wij een voetbal-sleep-in. Overdag voetballen en penal ty-competitie, 's avonds disco, met z'n allen pitten (als dat lukt) en de volgende dag ie dereen weer fris aan het ge- zamelijk ontbijt. Gepland voor een weekend in de voorjaars vakantie. Voor al deze activiteiten geldt: Hou de brievenbus in de gaten, want je krijgt vanzelf bericht hoe je je voor het één en ander kunt inschrijven. Kun je zolang niet wachten, bel dan 02503 - 28105. De regio Gelderland-Zuid is niet meer. Lang leven regio de Betuwe. Namens Winfried en de rest van het regioteam de Betuwe, zegt het voort, zeg het voort. Omdat busreizen soms moe ten worden geannuleerd van wege te weinig deelname, zouden we hierbij nogmaals een beroep op onze leden willen doen, gebruik te maken van de busreizen die door ons worden georganiseerd.Voor meer informatie kun je te recht bij Egon. Wij geven viermaal per jaar een regioblad uit. De kosten van dit blad bedragen Fl. 10,-. Wanneer je hiervoor belang stelling hebt, kun je dit even eens opgeven bij Egon. Om goed in te kunnen spelen op de wensen van onze leden, zouden we graag van hen ver nemen voor welke soort acti viteiten men belangstelling heeft.Wij zouden het dan ook zeer op prijs stellen als je je ideeën hierover aan wederom Egon laat weten.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 29