REGIONIEUWS BUSREIZEN NAAR UITWEDSTRIJDEN VAN AJAX AJAJIIFE Veel Ajax-supporters hebben al kennis gemaakt met deze com fortabele en gezellige manier van wedstrijdbezoek, maar voor die genen die dat nog niet deden leggen we het nog maar eens een keer uit: Als u op een luxe, gezellige en veilige wijze naar de wed strijden van Ajax wilt, begint u altijd met het inzenden van de coupon(s) welke u bij uw clubcard ontving. Voor alle wedstrij den, de z.g. 'wat dacht je zelf'-kaart, of voor de wed strijden) die u wilt bezoeken. U ver leent daarmee de supportersvereniging een machtiging om 12 dagen voor de wed strijd 50,- van uw rekening af te schrij ven. U kunt daarom tot 14 dagen voor de wed strijd annuleren. Daarna is dit helaas niet meer moge lijk, tenzij u schriftelijk an derszins geïnformeerd wordt. Bij voldoende deelname, mi nimaal 45 personen, kan er rechtstreeks uit uw regio (of zelfs omgeving) een bus ingepland worden, zoniet dan ontvangt u tijdig be richt waar vandaan wèl gereden wordt. U kunt dan eventueel alsnog annuleren, of besluiten met b.v.b. de regio 'Groot Amsterdam', welke in elk geval naar alle uitwedstrij den busreizen organiseert, mee te reizen (een andere re gio dichterbij u, mag natuurlijk ook). Ook hier geldt echter dat er alleen met volle bussen wordt gereden, en bovendien hebben de trouwe, fervente supporters (die meereizen naar uitwedstrijden) voorrang. Uiteraard houden wij bij de organisatie veelvuldig contact met de plaatselijke regioverte genwoordigers om opstap plaatsen te bepalen (en moge lijk te maken, door b.v.b. twee opstapplaatsen voor een bus te combineren) en om vanuit de regio's voor begeleiding van de bussen te zorgen. Voor alle video aan boord, zodat onder weg van de laatste grote wed strijd van Ajax, de laatste mis sers van de concurrentie, of de visuele voorkeur van de meerderheid van de reisgezellen, genoten kan worden. Ook is er, door via de goede contacten die wij onderhou den met de voetbalcoördina tor van de Amsterdamse poli tie, altijd overleg met de ont vangende politiecorpsen om de veiligheid van passa giers en bussen te waarborgen, en een vlotte aankomst- en vertrekprocedure te bevorderen. Inmiddels is door de supportersvereniging in samenwerking met onze partner bij het busvervoer, Coach- net, ook de moge lijkheid geschapen om vanuit de re gio's de thuiswed strijden van Ajax in Amsterdam te bezoeken, via de busreserverings- lijn. De politie van Amsterdam probeert ons bij de toegang van de bussen tot de beide huidige sta dions, evenals bij het ver trek, zoveel mogelijk ter wille te zijn, zodat zo dicht mogelijk bij het stadion in- en uitgestapt kan worden. Bij het nieuwe stadion wordt zelfs bij de aanleg van de infrastructuur re kening gehouden met het supportersvervoer per bus. Kortom, laat de auto eens lekker een dagje thuis en reis als Ajacied onder de Aja- cieden naar de wedstrijden. De grootste supportersver eniging van Nederland kan toch ook het grootste le gioen van Nederland op de been brengen!! U kunt bij vragen en/of problemen de organisatie van de busreizen naar uit wedstrijden in de PTT-te- ecompetitie bereiken: p/a postbus 22944, 1100 DK Amsterdam, of via tel.nr. 020- 6940289 Frans Perlot bussen geldt een all-in prijs van 50,- p.p. per wedstrijd, waarbij uw toegangsbiljet en een smulpakket op heen- en te rugreis inbegrepen is; waar mogelijk zorgen wij voor zit plaatsen, maar daar in zijn wij afhankelijk van de door de ontvangende club beschikbaar gestelde plaatsen. Vloeibare versnaperingen zijn in de bus tegen betaling te verkrijgen. In principe hebben alle bussen

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 21