VAN HET SECRETARIAAT AJAJIIFE BEL VOOR ACTUELE INFORMATIE 06-350.350.il TENTOONSTELLING 'VISTA' «Hate, Zoals jullie bekend zal zijn, ver vult het secretariaat een on dersteunende functie binnen de vereniging.Aldaar worden o.a. de administratie gedaan en allerlei zaken op poten gezet. Het secretariaat is ook het contactpunt voor de regiover tegenwoordigers, die daar alle informatie kunnen krijgen die ze nodig hebben bij het vervul len van hun functie. Door deze samenwerking zijn zij in staat jullie als eerste te informeren. Op het secretariaat werken op dit moment vier medewerkers onder leiding van ondergete kende. Paul houdt zich bezig met alles rondom de wedstrij den en het systeembeheer, Ma- rina doet de financiële adminis tratie en Michael en Clementi ne houden zich bezig met het telefoonverkeer en allerlei se cretariaatswerkzaamheden. Te vens kunnen wij regelmatig een beroep doen op een aantal be hulpzame vrijwilligers, waar wij bij pieken natuurlijk graag ge bruik van maken! Zelf ben ik sinds enkele maan den werkzaam bij de vereniging als hoofd secretariaat. Bij de supportersvereniging is dat een drukke, veelomvattende taak. Het is niet te vergelijken met het bedrijfsleven, maar dat maakt het juist ontzettend leuk om te doen! Een belangrijke taak is dat ik het vaste aanspreekpunt voor de regiovertegenwoordigers ben geworden. Dit geeft een betere communicatie voor alle partijen, omdat alles via dezelf de persoon loopt. Je kunt je voorstellen.dat bij het organi seren van een aktiviteit in de regio nogal wat komt kijken. Op de dag dat de leden het evenement bezoeken, treffen ze daar het een en ander aan, dat de regiovertegenwoordiger ruim tevoren via ons heeft ge reserveerd. Denk hierbij bij voorbeeld aan de Dubbeldek ker Supportersbus, waar je in formatie kunt krijgen, lid wor den etc. Of de drive-in fanshop, waar je allerlei artikelen kunt kopen. En dan heb ik het nog niet eens over de jongste at- traktie die vanaf het nieuwe seizoen kan worden ingehuurd: de Europa Cup, waarmee je op de foto kunt. Met 27 regio's vereist dat nogal wat planning en daarmee houd ik mij dus onder andere bezig. De komende tijd zal ook veel aandacht worden besteed aan het structureren van het secre tariaat. Door de explosieve groei van de vereniging is het werkaanbod voor de mede werkers zo groot geworden, dat - hoe vervelend dat ook is - helaas niet iedereen de servi ce heeft gekregen, waarop hij of zij recht had. Wij vinden dit zelf natuurlijk heel vervelend en zijn dan ook druk bezig met het hele team een secretariaat op te zetten, dat de unieke Ajax Supportersvereniging waardig is! Gerda Ossebaar Hoofd secretariaat De twee schilderijen in de vorige Ajax-Life en het schilderij op deze pagina, zijn van de hand van Theo de Feyter. Per abuis stond zijn beschrijving, in Ajax-Life 3, te midden van de tekst. Maar niet getreurt, de liefhebbers van kunst en het nieuwe Ajax-stadion 'Amsterdam Arena' worden op hun wenken bediend. In de Artotheek Zuidoost zijn meerdere werken van Theo de Feyter en van acht andere kunstenaars te zien. De Artotheek ligt aan de Bijlmer- dreef 119-121 in de nabijheid van de 'Are na'. Het stadion in aanbouw, maar ook an dere landschappen en stadsgezichten in en om Amsterdam Zuidoost zijn te zien van I t/m 22 september. Voor openingstijden bel: 020 - 6911322. Waterverf op papier, 50 x 65 cm van Theo de Feyter.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 55