REGIONIEUWS OOST-GELDERLAND NOORD- OOST ajajufe Café Matisse Het kokosnoot vangspel AM X Op vrijdag 8 september orga niseren wij voor de liefheb bers onder onze leden een 'gezellige viswedstrijd'. Dit ge beuren zal plaats vinden 's nachts per boot. Op deze boot zal eten en drank aan wezig zijn, tevens heeft u ook de mogelijkheid om de hengel en aas op de boot te huren. Vertrek uit Colijnsplaat om 18.30 uur en de terugkomst Het regioteam Zeeland voor hun 'beroemde' café. om 02.00 uur. De kosten zijn Fl. 24,50 p.p.Wij bieden de mogelijkheid om gebruik te maken van een pendelbusje (minimaal acht personen of meer).Vertrekken uit uw ei gen dorp/stad naar Colijns plaat v.v. voor Fl. 13,50 p.p. Voor informatie 01107 - 1565 Didam op stelten afsluiting seizoen 94/95. Net als vorig jaar was voor Oost-Gelderland de deelna me aan 'Didam op Stelten' de laatste activiteit van het sei zoen. Ook dit jaar had de re gio over belangstelling bij de stand niet te klagen. Bezoe kers aan de stand konden ook actief meedoen. Zo was er op zaterdag het kokosnoot vang- spel en op zondag het beken de wervelwindspel.Voor beide activiteiten was voor de uit eindelijke winnaar een aan trekkelijke Ajax dagprijs be schikbaar. Uiterraard ontbrak de Ajax-Fanshop niet. Ook was de promotiebus aan- De regiodames wezig en was een Ajax prijs vraag uitgezet. Uit de vele deelnemers werden door lo ting de volgende winnaars be paald: Eerste prijs (een che que t.w.v. Fl. 75,-) gewonnen door Marijn Zoom uit Duiven en de tweede prijs (een che que t.w.v. Fl. 35,—) werd ge wonnen door Ruben Oleman uit Dieren. De winnaars heb ben inmiddels persoonlijk be richt ontvangen en de gewon nen cheques kunnen ingewis seld worden bij Ros Sport te Didam. De regio Noord-Oost wil op 14 oktober een regio-bowling avond organiseren. Wij kunnen deze avond echter alleen orga niseren bij voldoende deelna me. De avond wordt gehouden in het bowlingcentrum ABC te Assen. Aanvang om 19.30 en zal tot 01.00 uur duren. De kosten van deze avond zijn Fl. 25,00 p.p., dit is inclusief een kopje koffie en koud buffet. De avond is bestemd voor leden plus hun partner. Er wordt ge speeld met teams van 5 per sonen. Kunt u geen team bij elkaar krijgen, dan is dat geen probleem. De mensen die zich individueel opgeven worden door de organisatie in teams ingedeeld. Heeft u hiervoor belangstelling, geef u dan op voor 15 september a.s. bij uw regiovertegenwoordiger en maak het verschuldigde bedrag over op bankrekening 54.83.80.600 of girorekening 6354 t.n.v. de Supportersver eniging Ajax o.v.v. Bowlingtoer- nooi Noord-Oost en de naam van uw team. Bent u alleen geef dan uw lidnummer op. Uw inschrijving geldt na ac ceptatie van uw betaling.Te- vens krijgt u als lid een unieke kans om uw tegen een kleine vergoeding met de Europa Cup I van Ajax te laten foto graferen. Meldt u op tijd aan, want vol is vol. Het komende seizoen willen we graag meer bussen laten rij den naar de wedstrijden. Het gaat hierbij met name om de 'Toppers': de uit- en thuiswed strijden in de Champions League. Heeft u hier voor be langstelling, geef u dan nu al op zodat we tijdig weten of het zin heeft om een busreis te or ganiseren en om voor uitwed strijden kaarten te reserveren. Regio Noord-Oost in Wenen Binnenkort verschijnt het eer ste regioblad. Dit blad ver schijnt vier keer per jaar en kost Fl. l0,00.Voor informatie bel Egon 05247 - 2425.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 27