WIN EUROPA CUP ONTROEREND MOOIE KAMPIOENSFOTO'S AJAX WIN WIN WIN Een Gesigneerde Kaxnpioensfoto (advertorial) P atrick kon zijn tranen niet meer houden toen hij daar met die Cup stond. Seedorf keek hem met een dromerige blik aan. Die ogen. Die grote emotionele ogen konden het zelf nog niet geloven. Een hevig ontdane Rijkaard trooste de jongste Godenzoon die zojuist zijn club naar het absolute hoogtepunt van de afgelopen jaren schoot. 34 len tes namen de 18 lentes vaderlijk in de armen. Menig televisie kijker pinkte een traan weg bij het zien j van zulke mooie en ontroerende l beelden. Ajax schreef opnieuw geschiedenis. II Grande Milan boog haar hoofd voor de derde keer op rij. Nederland vierde na 22 jaar weer feest. Spanning, vreugde, emotie, een volledig uit haar dak gaande spelersgroep: de derde offi ciële kampioensfoto was geboren. Zondag 14 mei, Ajax-Volendam: 4-1. De tweede officiële kampioensfoto van Ajax wordt een feit. Hoogtepunten van de afgelopen competitie op een werkelijk schitterende wijze weergegeven door Louis van de Vuurst. Met als thema het afscheid van Frank Rijkaard is het niet zo verwonderlijk dat deze kampioensfoto door de Ajax-fans aan hem wordt opge dragen. Een hevig ontroerde Patrick Kluivert neemt de Cup in handen. Let op die blik van Seedorf... 24 mei 1995. De derde officiële kam pioensfoto is een feit. Tranen bikkelen over menig wang, Nederland gaat com pleet uit haar dak. Ajax-fotograaf Louis van de Vuurst staat voor de helse taak om tussen 120 collega-fotografen deze ontroerend mooie beelden voor eeuwig vast te leggen. Met zijn tenen gekruld aan het hek en hier en daar een blauwe plek van het duw en trekwerk lukt het hem om historische beelden op plaat vast te legge. Het resultaat mag er zijn: huilende spe lers, feestende spelers, de Cup met de Grote oren innig gezoend door Frank Rijkaard. Ongelooflijk mooi! Naast de hoogtepunten van de finale stond de halve finale centraal tegen Bayern de een mooie goal van Litmanen tegen de Grieken. De derde officiële kampioensfoto mag gerust de mooiste en meest gedenk waardige tot nu toe genoemd worden. De 3500 genummerde exemplaren zijn volgens insiders bijna uitverkocht en een gewild collectors item onder de Ajax-fans. We hebben de hand kunnen leggen op 5 exemplaren van de officiële Europa Cup 1 foto (normaal 109,-) 1 ervan is zelfs getekend door de gehele selectie! je kunt deze winnen door antwoord te geven op de volgende vraag: 'Met welke been kwam Louis van Caal het hoogst bij zijn Kung Fu oefening Stuur je antwoord deze week nog op naar Supportersvereniging Ajax, Postbus 99999 - 1056 Xj Amsterdam onder ver melding van "Kung Fu Van Gaal". Naast de 5 hoofdprijzen kun je winnaar worden van 1 van de 15 officiële mini- replica's van de Europa Cup 1 ter waar de van 19,95. Inzendingen dienen vóór 20 iuli binnen te zijn! Dit jaar is er naast de minireplica van de Europa Cup 1 een unieke replica van de kampioensschaal op de markt gebracht. Een hels karwei gezien het enorme gra veerwerk, maar het resultaat mag er zijn. Het is vervaardigd uit hetzelfde edeltin waar de officiële schaal ook van is gemaakt. Een must voor de verzamelaar. Een historisch moment! Frank Rijkaard kan het niet geloven, op de achtergrond de gebogen hoofden van zijn oud ploeggenoten.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 67