AJAJIIFE MISSAJAX Ook aanwezig waren de Ajax- Fans met hun hit 'Frankie een be- dankie'. De tekst van deze unieke CD is gecomponeerd en ge schreven door Joark en gezongen door supporters met een Rood- Wit hart. De opbrengst van deze CD, de unlimited edtion van 'Un- derjeans by Frank Rijkaard' en de gift van de supportersvereniging zorgden samen voor een voorlo pig totaal van Fl. 30.000,-. Dit be drag gaat naar het door Frank Rijkaard uitgekozen doel, het 'Ronald McDonald Kinderfonds' en werd in ontvangst genomen door de voorzitter van dit Kin derfonds, Sylvia Toth. „In één woord fantastisch". Zo vat René de Best 18 jaar) uit Groningen na afloop van de Miss Ajax-verkiezing het feeste lijke spektakel in de Rai samen. „Ik dacht dat iedereen na af loop naar de spelers zou gaan, maar ze komen allemaal naar mij", zegt de kersverse Miss Ajax 1995 nog wat onwennig over alle aandacht. Uit zes voorrondes, gehouden in het hele land, is een elftal Missen gekozen. Klaar voor de finale. Drie deskundige jury's, de vak jury met als voorzitter Barry Stevens, de ledenjury en de spelersgroep bepaalde wie van de elf meisjes Ajax mag gaan vertegenwoordigen op officiële gelegenheden. Voorzitter van de drie jury's is Louis van Gaal. Allen hebben een formulier waarop zij tijdens de verschil lende presentatierondes aante keningen maken. Op de vraag van Karin Bloemen wat de ta ken inhouden van een Miss Ajax roept Louis van Gaal spontaan: „Ik mag haar kussen en zij mag mij begeleiden."

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 63