AC Milan, Barcelona, Torpedo Moskou, Manchester United, Bayern München, Olympique Marseille, Real Madrid, Tottenham Hotspur, Juventus, Rapid Wien of gewoon Tokyo. f- Ajax supporters komen er -individueel of in groepen- supervoordelig met Future Line Travel. Bel voor ticketing en verblijf: MftKMïNl, ROEVER/GTA 1995/1996 RSM Future Line Travel Prof. Tulpplein 4 1018 GX Amsterdam Tel. 020-622 2859 Fax. 020-6390199 Ook bereikte ons geluiden dat enkele stadionsuppoosten be reid zijn tegen een geringe ver goeding even 'de andere kant op te kijken'. U kunt er 100% zeker van zijn dat de AFC Ajax en uw vereni ging er alles aan doen om dit uit te bannen. Zo hebben wij het afgelopen seizoen de poli tie, de rechter, de postale re cherche en de notaris over de vloer gehad om een ieder op een eerlijke manier aan een kaartje te helpen. Overigens is er maar één manier om vanaf 1996/1997 altijd een kaartje te hebben: koop een seizoens kaart voor het nieuwe stadion. Er is veel geschreven en ge sproken over de verdeling van de kaarten voor Wenen. U kunt er zeker van zijn dat wij de komende maanden met Roever om de tafel zullen gaan zitten om dit in de toekomst te verbeteren. In ieder geval zullen wij Roever vragen bij de vliegreizen niet alleen de heen reis goed te organiseren, maar ook op de terugvlucht u, sup porters van Ajax, niet als vee te behandelen. Want mensen veel te vroeg uit een feesthal naar het vliegveld laten gaan, alwaar zij worden opgewacht door een meneer die alle kleuren kaarten door elkaar gooit, steeds terugkomt op eerder genomen besluiten, binnen vijf minuten andere ver trektijden noemt, veel te veel mensen veel te lang tegen el kaar aan laat wachten en dat ook nog op een manier doet alsof hijis, is Ajax onwaar dig. Ook de busreizen zijn niet al lemaal vlekkeloos verlopen. Wij verzoeken u uw positieve en negatieve ervaringen, mid dels een briefje, aan ons te melden. In de volgende Ajax- Life (4), zal ik u de reactie van Roever melden. Ook dat is een rol die wij als supportersvereniging hebben. Rest mij Ajax namens ruim 47.000 leden te bedanken voor het fantastische afgelopen sei zoen. Vele topwedstrijden, al tijd mooi voetbal, veel goals, een schaal, een Europa Cup en weinig wanklanken. Ook op supportersgebied was 1994/1995 een succes. Ook hier weinig wanklanken, prima busreizen naar uit- en thuis wedstrijden in Nederland, een al aardig functionerende regio structuur en vele activiteiten waar het Ajax-gevoel aanwezig was. Maar het volgende sei zoen beginnen we gewoon weer bij nul. Jullie supportersvereniging is er klaar voor. Theo Pouw Voorzitter

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 10