DE DDI HE ACHNsT 020-6940289. Coachnet werkt met een lande lijke groep van touringcaronder nemingen waar kwaliteit, erva ring en deskundig heid hoog in het vaan- V/W je dè avond van het jaar meemaken? Noteer dan nü het volgende in je agenda: maan dagavond 29 mei a.s., congreshal RAI, Amsterdam. Hou die datum beslist vrij, wantje gaat een uniek Ajax-supportersfeest meemaken! Een feest, zoals je 't nooit eerder hebt meegemaakt. Dat mag je niet missen! En om 't je écht gemakkelijk te maken: vanaf talloze opstapplaatsen in de regio's rijden er bussen van Coachnet! Wat dacht je van het programma: De Ajax selectie wordt gehuldigd voor de grandioze prestaties van het dan afgelopen seizoen, de Ajax speler van het seizoen èn de meest beloftevolle speler van het seizoen worden die avond gekozen en natuurlijk wordt Frank Rijkaard een onvergetelijk afscheid bezorgd! Daarnaast is er de finale van de Miss Ajax Verkiezing en zijn er nog diverse andere activitei ten. Het spreekt vanzelf dat ook ditmaal grandioze artiesten zijn gecontracteerd; je gaat dan ook live optredens meemaken van André Hazes en Sugar Lee Hooper. De presentatie van de avond is in handen van Karin Bloemen. del staan en waar de chauffeurs uitsluitend rij den met het allerbeste mate- Deze avond, exclusief voor leden van de Ajax Supportersvereniging, duurt op z'n vroegst tot 23.30 uur, een tijd, die voor veel leden te Iaat is om met openbaar ver voer naar huis te kunnen. riaal. De leden van de Coachnet Groep rijden voor onder andere tour-operator Arke naar vele vakantiebestemmingen in binnen- en buitenland. Coachnet is een dochter onderneming van de VSN Groep (VSIY: Verenigd Streekvervoer Je bent dus uitstekend uit met Coachnet! Boeken voor deze avond, inclusief zo'n comfortabele busreis met Coachnet (video, bar en toilet aan boord!), doe je met de bon elders in dit blad! Voor alge mene informatie, bijvoorbeeld over de opstapplaatsen in het gehele land, bel je Er zijn helaas maar 1.750 plaatsen beschikbaar, dus zorg datje er snel bij bent! Wij van Coachnet wensen je alvast een onvergetelijke avond en een gezellige reis! Nederland). Coachnet BV, Graadt van Roggenweg 300, 3531 AH ütrecht, Telefoon 030-971841, Fax 030-966703.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 8