AJAX SUPER LOGOPOSTER AJAX Unieke serie Ajax-posters binnenkort verkrijgbaar NIEUW! nu reeds r! Slechts f 14,95 Primeur! JA stuur mij de logoposter. Ik betaal via cheque of ik machtig Photo Sportivo 19,95 af te schrijven van mijn bank- of girorekening. Dit wordt pas afgeschreven nadat ik de logoposter in mijn bezit heb (binnen 14 dagen thuisbezorgd). In de derde week van april, net voor de halve finale strijd tussen Ajax en Bayern München, wordt een unie ke serie Ajax-posters uitgegeven. De 8 meest populaire Ajax-spelers van dit moment hebben aan dit project hun medewerking verleend: Jari Litmanen, Mare Overmars, Ronald de Boer, Danny Blind, Patrick Kluivert, Edgar Davids, Frank de Boer en Clarence Seedorf. Iedere poster is voorzien van een serienum mer en een handtekening van de speler. De spelers zijn op indrukwekkende wijze gefotografeerd door Ajax-fotograaf Louis van de Vuurst en Michael Kooren. De unieke serie Ajax-posters De mooiste actiefoto's van 's-lands meest populaire spelers op een formaat van 50* 70 cm. Een fantastisch cadeau voor de echte Ajax-fan! De posters gaan slechts f 14,95 kosten en zijn los ver krijgbaar bij de betere sportzaken, de souvenirshops en de Ajax- Fan-Shop. Houd ook de warenhuizen en boekwinkels bij jou in de buurt in de gaten! een uitgave van Photo Sportivo™ Haarlem Een compleet nieuw officieel Ajax item, 50 70 cm groot! Laat zien dat je fan bent van s-lands beste voetbalclub. f 5,- verzendkosten Levertijd binnen 14 dagen Stuur de bestelbon nog op naar: Logoposter Ajax Postbus 2694 2002 RD Haarlem Voornaam (man/vrouw) Achternaam Straat nrT Postcode Xo'/vT*0' Woonplaats Besteldatum /1995 Geboortedatum: /1995 Telefoon AL0495 Q Ik sluit een cheque bij t.w.v. 19,95 Ik machtig Photo Sportivo 19,95 van mijn hieronder vermelde bank/giro rekeningnummer af te schrijven. Mocht ik met deze afschrijving niet akkoord gaan dan, kan ik dit bedrag binnen 30 dagen storneren. Rekening Datum /1995 Handtekening

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 51