MINI'S AJAX- HET AJAX-GEVOEL AJAJtlFE Gevraaga:aude Voetbal Inter nationals (vanaf 1966) en Goals (t/m 1966). Ik heb veel ruilma teriaal, o.a. wedstrijdverslagen van Ajax en Panini-plaatjes. R. Dankert tel.: 05180 - 1481 Te koop/Te ruil: Ajax op video, alle wedstrijden in samenvat ting vanaf 1989. Tevens jaar overzichten '88/'89, '92/'93 en '93/'94. Maar ook het UEFA- Cup succes '9l/'92, No: 14 Jo- han Cruijff, 90 jaar Ajax en di verse EK en WK's. Edward Boom, Plompstraat 7, 3815 MV Amersfoort. Voor de echte verzamelaar te koop een origineel blikje Am- stel Bier (vol) met het elftal van Ajax uit 1969. Stuur je bod en telefoonnummer op naar J. van Dis, de Polderstraat 19, 4794 AP Heijningen. Gezocht: Uit-shirts Ajax, met TDK als hoofdsponsor tegen mooie vergoeding. Altijd ant woord terug: Donovan van Heuves, Luynhorst 818, 6714 JG Ede. Wie kan mij helpen aan Ajax posters, vaantjes, foto's, singles of LP's, alles is welkom. Stuur het dan naar Arie Blatenburg, De Ring 12, 6733 EG Weker- om. Hoi, ik ben William (8 jaar). Ik zoek alles van Ajax, bijv. stickers, posters, vlaggetjes, petjes en nog meer. Stuur alles wat je heb naar William van Koeverden, Gerestraat 2, 4063 CR Heesselt. Gezocht: entreebewijzen van Ajax in de Europacup (hoe ou der, hoe beter). Ik heb veel ruilmateriaal, maar ik wil er an ders ook wel een vergoeding voor geven. Andrew Jacobs, Pritterweg 4, 5825 BM Over- loon. Hoi, ik ben John Lammertink. Ik spaar alles van Ajax, zoals posters, handtekeningen, en treebewijzen, aanstekers, speelschema's, enz. Ik ben be reid voor sommige dingen wat te betalen. Mijn adres is Keizer Otto straat 24, 7271 VP Bor- culo. Ik Petra, 26 jaar, zoek in de omgeving van Utrecht iemand tussen de 20-30 jaar, om mee naar de thuiswedstrijden van Ajax te gaan. Schrijf mij als je er wat meer over wilt weten: Petra van Woudenberg, Weth. Gerssenlaan 71, 3454 BC De Meern. Ik zoek jou. Jij was bij het Ajax Nieuwjaarsfeest. Je droeg een T-shirt van Jari Litmanen met op de achterkant de tekst 'Ajax is Art'. Verder droeg je een spijkerbroek en een Ajax rug zak. Ook had je een wit foto toestel van de Hema. Ik stond bij jouw in de buurt en droeg een bruine blouse. Door alle drukte ben ik je jammer genoeg kwijt geraakt. Ik zou je heel graag nog eens willen zien. Als je dit leest, zou je dan willen schrijven naar Esther Bengen, Botter36 07, 8243 KS Lelystad. Wij zoeken een jongen die op zondag 29 januari bij Vitesse - Ajax was. Je had een lange blauwe jas aan en donker blond haar. En je pakte een broodje uit ons lunch-pakket. Wij zijn drie meisjes die bij het hek stonden. Naam en adres bekend bij de redactie van Ajax-Life. XXXXjes van Nanon, Paula en Cindy. Te Koop: na zoveelste afgang tegen Ajax I complete Feye- noord-supporter-items. Ik ben het zat dat Ajax het beste voetbal ter wereld speelt! en onverslaanbaar is. Daarom al les te koop, ik word vanaf nu dus Ajacied! Ria, telefoonnum mer bekend bij de redactie. Gezocht programma's of even tueel kopieën van de wedstrij den Ajax-Xerxes gespeeld op 16 oktober 1949 en Ajax-En- schedese Boys van 3 juni 1950. H.C. Filius, Gondel 35-26, 8243 DE Lelystad. Hoi, ik ben op zoek naar meis jes die fan zijn van Ajax. Ben je tussen de 20 - 30 jaar reageer dan. M'n hobbies zijn voetbal len, stappen, muziek en lachen. Als je uit Noord Holland komt, is het mooi, maar je hoeft er ook niet vandaan te komen. Groetjes tot schrijfs, o ja, ik ben 23 jaar. Peter Tulus, Fregatstraat 186, 1784 MN Den Helder. Torino-Ajax. In 1992 hebben we met een gelegenheidsgroep van 19 man een vliegtuigje ge huurd om de wedstrijd te kun nen zien. We hebben leuke verhalen en foto's genoeg; Deense piloten, eigen catering en de plaspauze langs de start baan in Straatsburg. Wij zijn op zoek naar iemand uit die groep die video-opnames had ge maakt. Het enige wat we we ten is dat hij een broodjeszaak had in Amsterdam. Wij kwa men uit Den Haag en stonden op de markt met noten. Dirk en Michel 070 - 3684845 of 3938339. Ha, die fans van Ajax. Ik ben een grote fan van Michel Kreek. Nou zoek ik posters, kranteknipsels en handtekenin gen op zo'n kaart. Als je wat hebt, gooi het dan niet weg!! Mijn adres is Elly Dokter, DS Hollandstr. 30, 3882 DB Put ten. Gevraagd: alles, alles, alles en alles van mijn allerliefste Pa trick Kluivert. Ik heb zelf nog maar twee posters en zou er graag wat meer hebben. Als je wat hebt, stuur het dan naar mij: Merel Blom, Westdijk 33, 3752 AD Bunschoten/Spaken burg. PS Patrick, als je dit zelf leest stuur dan maar een hand tekening (Hi, Hi). Namens de ouders, familieleden, vrienden en vriendinnen wil ik Ajax bedanken voor het getoonde medeleven naar aanleiding van het overlijden van één van onze leerlingen: Timo Tanja. De condoleantie-brief van de spelers van de A-selectie is met grote dank ontvangen. Het heeft iedereen een warm gevoel gegeven dat Ajax direct bereid was om aan een dergelijk persoonlijk gebaar mee te wer ken. Omgeven met dit Ajax-gevoel hebben alle aanwezigen ont roerd afscheid genomen van Timo. We zijn allen geslagen door dit verlies maar niet verslagen, en daar heeft 'het Ajax-gevoel' positief toe bijgedragen. Nogmaals onze dank. Richard van Rooij, afdelingsleider HAVO Wieringerwerf Eén familie, in realiteit en herinnering, het heden en verleden versmolten in een hechte niet te ver breken rood-witte band. 'You 'II never walk alone'. Namens Ajax, de Suppor tersvereniging Ajax en haar leden wensen wij de familie Tanja en Timo's vrienden en vriendinnen veel sterkte toe. Timo Tanja

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 50