REGIO ajahjfe 34 Wij van de regio Haarlem- Haarlemmermeer-Bollen streek vinden onze regio naam nogal lang! En daarom zijn wij op zoek naar een kor te (de lading dekkende) naam. We hebben al suggesties ge had zoals: De Waterbollen, De Haarlemmerciedjes, Ken- nemerland, De Bolle Ajacied, Kennemermeer, Muggenbol- meer, HAHABO en regio H.H.B. Waar wij naar op zoek zijn is een naam die duidelijk maakt waar we vandaan ko men! En dat is volgens ons een hele opgaaf! Iemand uit Noordwijkerhout zal zich na melijk niet thuis voelen in een regio die de Haarlemmercied jes heet. Net zo min zal een Haarlemmer zich thuis voelen in regio de Waterbollen. Wees daarom creatief en geef ons een korte pakkende naam! De verzinner van de naam die wij zullen gaan dra gen, zal een leuke Ajax-prijs krijgen. der haar regioleden. In totaal werden er 101 enquêteformu lieren ingevuld en weer ingele verd. Te weinig om echte con clusies te verbinden maar ge noeg om een paar gevolgtrek kingen te kunnen doen. Een enveertig mensen geven in de enquête aan wel gebruik te willen maken van busreizen naar de wedstrijden. Dat is bijna een bus vol! Dus als al deze mensen zich aanmelden bij Patrick Spring In 't Veld (regiobuscoördinator) dan rijdt er vanaf de volgende wedstrijd een bus! Voor meer informatie en of aanmeldingen kunnen uitsluitend leden uit onze regio bellen naar Patrick (02977-23013). Als je Patrick niet thuis treft kun je jezelf ook via zijn antwoordapparaat opgeven. Vergeet dan niet om duidelijk je naam, telefoon- nummer en lidnummer door te geven. De regio-informatie halen onze leden voornamelijk uit de Ajax-Life. Maar ook het Regionaaltje bleek gelezen te worden. Helaas is het Regio naaltje ter ziele gegaan we gens een tekort aan sponsors! De portokosten voor het ver sturen zijn namelijk erg hoog. Met hulp van leden die het Regionaaltje willen rond brengen eenmaal in de 2 maanden of met sponsorgel den zou het Regionaaltje wel licht nieuw leven ingeblazen kunnen worden. Dus als je een sponsor weet of als jij het niet erg vindt om ons met persoonlijke bezorging te hel pen: bel ons dan! Wie weet geef jij het Regionaaltje een tweede kans, bel voor infor matie 02503-28105.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 38