SPELER VAN HET JAAR HOLLAND CASINO MEDE-ORGANISATOR ajaxlife Velen kunnen zich wellicht nog het spektakel in Carré van vorig jaar herinneren. Tussen optre dens van onder andere illusionist Hans Klok en Paul de Leeuw werd op de heilige vloer van het theater aan de Amstel Jari Litmanen tot speler van het jaar gekroond. Directeur van het Holland Casino Amsterdam, de heer Steiner, overhandigde hem de Ri- /yoiES NIGHT nus Michels-trofee. RINUS MICHELS TROFEE Ajax in zijn hart gesloten. Zelfs aan de vooravond van Ajax - Hajduk Split, heeft hij het qua voorkeur niet echt moelijk. „Hajduk Split is nooit mijn club geweest. Ik was een supporter van Dinamo Zagreb." Ook Rob de Vries is een fervent Ajax-be- zoeker: „ik ga al vanaf mijn achtste naar wedstrijden van Ajax." „Voorheen werd de uitverkie zing tot 'Speler van het jaar' georganiseerd door Look Mode. Ik heb daarbij vaak de gedachte gehad, dat die verkie zing een beetje werd onderge waardeerd", aldus Steiner. Door de samenwerking tussen Ajax en Holland Casino voor 'The man of the match' en de verzorging van de bloemen die de spelers tijdens thuiswed strijden in het publiek werpen, leek het voor beiden partijen een goed idee om die samen werking uit te breiden. „De al gehele organisatie van het feest rondom de 'Speler van het jaar', ligt bij de Ajax Suppor tersvereniging", legt Rob de Vries uit. Rob is chef Algemene Zaken bij Holland Casino, „wij zorgen voor de muzikale invul ling van die avond en voor de stembiljetten uit de huis-aan- huisbladen die bij ons binnen komen. Alle stemmen worden geteld, bijgehouden en een voorlopige tussenstand wordt voor publicatie klaargemaakt." Om de muzikale invulling af te stemmen op de smaak van de selectie hebben „alle spelers een top 10 van hun favoriete artiesten in gevuld. Uit deze top-tien wordt een keuze ge maakt." De door de selectie gekozen artiesten worden genoemd in het artikel 'Af sluitingavond van de Sup portersvereniging' op pagina 18 en 19. Net als vorig jaar zal de heer Steiner de Rinus Michels-trofee aan de 'Speler van het Jaar' uit reiken. Nieuw aan deze verkie zing is, dat de spelers die eer ste, tweede en derde zijn ge worden naast hun prijs, een leuke surprise van Holland Ca sino krijgen aangeboden. De heer Steiner, zelf afkomstig uit Kroatië, heeft in de jaren dat hij in Nederland woont, Voor vrouwen die niet van voetbal houden, organiseert Holland Casino speciale 'Ladies Nights'.Als een Europa Cup wedstrijd, of een wedstrijd van het Nederlands elftal gespeeld wordt, staat het casino in het teken van de dames. Gratis en tree, drankjes proeven, siera den schoon laten maken, en een kookdemonstratie. Zelfs de Mystery-prijs is aangepast aan typisch vrouwelijke wen sen, zoals een beauty-arrange ment, bloemenbonnen, par fums, een bon voor de kapper en horloges. En wie denkt dat Tekst: Bettine Jacobs men bij Holland Casino alleen een gokje kan wagen, heeft het mis. „Wij richten ons niet al leen op mensen met veel geld", legt De Vries uit. „Wij mikken juist op een brede doelgroep. We bieden een avond ontspan ning aan, waarin mensen die dat willen, kunnen spelen. Daar naast beschikken we over een uitstekend a la carte-restau- rant,zijn er avonden met live- entertainment, bieden we groepsarragementen en is er elke dinsdag en woensdag vanaf 17.00 uur een buffet voor Fl 25,- per persoon." Dit buffet staat iedere week in het teken van een bepaald land, Grieks, Ita liaans, Chinees, Japans, Caraï- bisch, Kantonees ofThais" vult directeur Steiner aan. Sinds 31 maart is het tiende Holland Casino geopend op Schiphol. Holland Casino is vo lop in beweging. Binnenkort is het parkeerprobleem voor Holland Casino Amsterdam aan het Max Euweplein, gelegen naast het Lido, opgelost. Het in maart ingevoerde Valet-parking in Amsterdam gaat ook voor bezoekers aan het Holland Ca sino gelden.Voor Fl 15,- kunnen bezoekers hun auto na het voorrijden door ie mand van Parking Service laten parkeren en weer laten opha len. Het eeuwige zoeken naar een parkeerplek in hartje Am sterdam behoort dan tot het verleden. En wie slim heeft ge speeld verdiend die vijftien gul den terug. Op de vraag of de heer Steiner zelf een gokje wil wagen wie de 'Speler van het jaar' gaat worden, antwoordde hij: „dat is erg moeilijk te zeggen. Ik zou het wel leuk vinden als Frank Rijkaard het dit keer zou wor den. Hij heeft zoveel betekent voor Ajax en bovendien is het zijn laatste seizoen. Het zou een mooie beloning zijn voor alles wat hij in zijn voetbalcar rière heeft gedaan."

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 31