CONTRACT Eigenlijk kun je er alleen maar van dromen: een contract tekenen bij Ajax. Toch ligt er nu zo'n prachtige aanbieding voor je neus, speciaal voor de echte supporters. Een contract waarmee je verzekerd bent van een aantal zeer aantrekkelijke zaken, zoals je kunt lezen. Zo'n kans laat je dus niet liggen. Als Ajax je wat doet, teken je voor de officiële Ajax Supportersvereniging. Heb je vragen? Bel dan de Ajax Supporters Infolijn: 020-695 95 90. Voor algemene informatie kunt u bellen: 06-350 350 11 (ƒ1,-p.m.). WORD LID VAN DE AJAX SUPPORTERSVERENIGING TEKEN EEN LUCRATIEF CONTRACT BIJ AJAX. Dit contract is een kans voor open doel voor echte Ajax-supporters. Want wie nu lid wordt van de officiële Ajax Supportersvereniging kan nog t/m 30 juni a.s. profiteren van de voordelen die worden geboden. Artikel 6 Ontmoetingen met de spelersgroep. 3 keer per jaar organiseren we op landelijk niveau een ontmoeting met de spelersgroep. Voor de aanvang van het nieuwe seizoen heb je een exclusieve kans om de hand tekeningen van de voltallige selektie te bemachtigen. Als lid ben je ook welkom op onze inmiddels vermaarde nieuwjaarsreceptie Ook aan het einde van het seizoen organiseren we allerlei aktiviteiten, zoals het Ajax Supporters Voetbaltoernooi. Hierbij zijn ook diverse spelers aanwezig. Artikel 1. Ajax Supporters Club Card. Wie nu lid wordt en de contributie voor de rest van het seizoen 94/95 voldoet, ontvangt geen Ajax Supporters Club Card. Als bewijs van lidmaatschap van de Ajax Supportersvereniging geldt de welkomstbrief met je per soonlijke lidnummer. Met ingang van het nieuwe seizoen (1 juli 1995) en na betaling van de contributie 95/96 ontvang je de Ajax Supporters Club Card. Artikel 2 Voorrang bij het kopen van toegangskaarten. Om in aanmerking te komen voor toegangskaarten voor thuiswedstrijden moet je gebruik maken van de wedstrijd coupons die je ontvangt bij de welkomstbrief. Als je voor een toegangskaart van een bepaalde wedstrijd in aan merking wilt komen, dan moet je de wedstrijdcoupon 4 weken voor de speeldatum opsturen naar het secretariaat van de Ajax Supportersvereniging. Via RTL5 Teletext kun je controleren of je bent ingeloot voor de wedstrijd van je keuze. Vervolgens ontvang je een brief met het verzoek om te betalen. Artikel 3 Korting op Ajax artikelen. Op vertoon van je welkomstbrief krijg je in de Ajax Fanshop leuke kortingen op Ajax artikelen. Bovendien zijn er regelmatig speciale artikelen die alleen aan de leden worden aangeboden. Artikel 4 Gratis abonnement op 't Ajax Magazine. Je ontvangt 8 keer per seizoen gratis het exclusieve Ajax Ma gazine (Geldt niet voor seizoenkaarthouders en gezinsleden). Artikel 5 Gratis Ajax LIFE, het supportersblad. 6 keer per seizoen krijg je je eigen supportersblad thuis bezorgd. Een super blad voor en door leden van de Ajax Supportersvereniging. Met informatie over de regio aktivi teiten en het laatste supportersnieuws. Artikel 7 Verkiezing Ajax speler van het seizoen. Jij bepaalt mede wie de beste Ajax voetballer van het seizoen wordt. En welke talentvolle speler het meest belovend is. Je maakt daarbij kans om de officiële Rinus Michels Trofee aan jouw favoriete speler te overhandigen. Artikel 8 Busreizen. De Ajax Supportersvereniging brengt je met de bus naar de mooiste voetbalwedstrijden. Of dat nou is voor de PTT Telecompetitie, de KNVB-beker of de Europa Cup. Artikel 9 Gezinsleden. Per hoofdlid is het toegestaan om 2 gezinsleden aan te brengen als lid van de Ajax Supportersvereniging tegen het gereduceerde bedrag van 10,— (periode 1 april t/m 30 juni 1995). Alleen het hoofdlid ontvangt het exclusieve Ajax Magazine. Artikel 10 Regio struktuur. Nederland is ingedeeld in 26 regio's. Je woonplaats is bepalend voor de regio waarbinnen je valt. Jouw regio team wil samen met jou allerlei aktiviteiten ontplooien op regionaal niveau. Ik teken voor 'n lucratief contract met Ajax en word lid van de officiële Ajax Supportersvereniging. De contributie bedraagt 15,-- (1 april t/m 30 juni 1995) Maam: Straat: Plaats/Postcode: Telefoon: _Geb. datum: m»' (Post)banknr: Hiervoor verleent ondergetekende tot wederopzegging machtiging aan de Ajax Supporters vereniging om van zijn/haar bovenvermeld rekeningnummer de jaarlijks te betalen contributie af te schrijven. Datum: Handtekening:^. Stuur deze bon in een gesloten en gefrankeerde envelop naar: Ajax Supportersvereniging, Postbus 22944,1100 DK Amsterdam.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 26