REGIONIEUWS GROOT AMSTERDAM ajajufe HV KOPPEL-KLAVERJAS TOERNOOI 1 AJAX-SUPPORTERS- TOERNOOI AJAX SUPPORTERS BUS Onder het misleidende motto 'Met het stadion het land in' organiseerde de regio Groot Amsterdam op 12 januari een avond over Ajax en het nieu we stadion. De avond vond plaats in Amstelborgh, in het zicht van het nieuwe stadion, en dat bleef gewoon waar het was. Naast het aanhoren van de causerie van dhr. Van Praag konden de bezoekers zich la ten horen bij de karaoke, twee nieuwe auto's van een Ajax-sponsor bewonderen en er waren kraampjes met sup porters-artikelen. Ruim 550 supporters uit de regio's Groot Amsterdam, 't Gooi en Zuidelijk Flevoland De CD 'Ajax is kam pioen' van Danny Lukassen met het Ajax Supporters Re giokoor werd met een groot feest in Amsterdam-Noord geïntroduceerd. Rob bie Alflen overhan digt de eerste CD's aan het regiokoor. evenals vertegenwoordigers van de pers hoorden uit de mond van de beste voorzitter van de wereld, Michael van Praag, die zich als volleerd en tertainer ontpopte, voor de pauze de ins en outs van Ajax. In de pauze vond een gratis loterij plaats. Na de pauze kon men aan de hand van een diaserie van al les over het nieuwe stadion vernemen. De vele aanwezige supporters hingen aan de lip pen van de Ajax-voorzitter, die een grote hoeveelheid in formatie doorspekte met kwinkslagen en er een echte one manshow van maakte. Vervolgens beantwoorde Van Praag vragen van de meest uiteenlopende aard, waarop er bij tijd en wijle een levendi ge discussie ontstond. De be langstelling van de aanwezigen bleek daarbij voornamelijk te zijn gericht op de prijs en de verkrijgbaarheid van toe gangsbewijzen en seizoen kaarten voor het nieuwe sta dion. Voor alle Ajax-supporters die wel eens een kaartje willen leggen, organiseert de regio 'Groot Amster dam', op vrijdag 14 april k 1995 om 20.00 uur een koppel-klaverjas toer- nooi. Het toernooi :S wordt gespeeld bij |i AVV Wartburgia op het sportpark Drie burg in Amsterdam. De zaal gaat open om 19.00 uur en leden betalen Fl. 5,- p.p. en niet leden Fl. 7,50 p.p. xm; f 6 Wie de afgelopen jaren het Ajax supporterstoernooi heeft bezocht, zag een groot voet baltoernooi met inmiddels te gen de 100 elftallen. Ook dit jaar (3 en 4 juni) is er weer zo'n schitterend toernooi voor al die Ajax-supporters die zelf ook nog wel eens achter een bal aan willen draven. Vergis je niet, er wordt heel, heel rede lijk gevoetbald! Maar gezellig heid en het Ajax-gevoel blijven de boventoon voeren. Je kunt je nu al opgeven, en we raden je aan om dat zo spoedig mogelijk te doen. Inschrijfkos ten zijn 150,- per elftal. Gezien de hoeveelheid teams is het niet mogelijk om een volledige poule te spelen. Regio Haarlemmermeer: Nationale sportbeurs van 5 t/m 8 mei 1995 in het Extran sportcentre te Haarlem. Nieuwsjaarsduik 1996 Regio Groot Amsterdam: Koppel-Klaverjas Toer nooi op vrijdag 14 april Het 7de Ajax-Suppor- terstoernooi, op 3 en 4 juni Regio West-Friesland: Braderie op 29 april: Ajax Supporters Bus en regiostand Regio Limburg Braderie in Born op 2de paasdag: Ajax Supporters Bus en regiostand Voor inlichtingen bel de desbetreffende regioverte genwoordiger, zie de lijst van regiovertegenwoordi gers op pag. 45. Daarom worden de poules door middel van een loting (door iemand van Ajax) inge deeld. leder elftal heeft dan evenveel kans om zwakke dan wel sterke tegenstanders te treffen. De elftallen dienen er rekening mee te houden dat het een tweedaags toernooi is, en er dus een gerede kans bestaat dat er twee dagen gevoetbald moet worden. Teams die van ver komen dienen zelf hun on derdak te regelen. Voordelige mogelijkheden zijn de Sleep-in (020-6947444) of een van de twee jeugdherbergen (020-6831744/6246832). Inlichtingen: telefoon 020 6940289 of postbus 95358, 1090 HJ Amsterdam

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 15