Supporters Plezier et Videotex L A! lal TV-Videotex, RTL 5 Text Pagina 800. Ben ik in- of uitgeloot voor de thuiswedstrijd van Ajax? Is de wedstrijd afgelast? Hoe laat vertrekt de bus? Hoe kan ik een seizoenkaart aan vragen? Op welke tijden traint de Ajax selectie? Zomaar een paar vragen waarop je antwoord wilt hebben als Ajax- fan en lid van de supporters vereniging Ajax. Om je van dienst te zijn, is de supporters vereniging een service gestart waarbij je alle informatie over Ajax en de supporters vereniging kunt opvragen met behulp van een televisietoestel voorzien van Teletekst en een telefoon met druktoetsen. De supportersvereniging Ajax heeft eigen pagina's op RTL 5 Text waarop zowel het landelijke- als nieuws uitjouw regio is opgenomen. Je hebt de apparatuur al in huis... en het werkt heel eenvoudig. Om met TV-Videotex aan de slag te kunnen, heb je slechts twee dingen nodig: een druk- toetstelefoon en een TV-toestel met teletekst. Kijk op pagina 800 van RTL 5 Text. Als je de aanwijzingen op het scherm volgt, kan er niets misgaan en heb je a la minute de beschikking over een wereld aan entertainment en informatie. Ook Ajax maakt gebruik van deze pagina's om je te informeren over actueel nieuws. Raadpleeg dus regelmatig de Ajax pagina's via pagina 800 van RTL 5 Text, dan laatste nieuws favoriete Vakantie en vrije tijd Alles over campings, vliegen, wisselkoersen, routeplanning, het weer, wintersport en andere (toeristische) informatie. Maar ook alles over films, treinreizen en leuke uitgaanstips. Financiën Alle actuele beurs-informatie beleggingsadviezen en valuta-koersen. Teleshoppen CD's bestellen, informatie over elektro en keukens van Hom ANWB folders en routekaarten. Geen abonnement! Voor TV-Videotex hoef je geen abonnee of lid te zijn. Je betaalt pas op het moment dat je via je telefoon contact hebt gemaakt met TV-Videotex. De kosten bedragen 45 ct. per minuut. Meer weten over Videotex? Bel de Videotex Servicelijn 03402-30022.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 12