PA, BEDANKT ajajiife DANNY, SONNY EN JARI FRANK RIJKAARD Vele sportieve groeten, de Pedersen's uit Breda. Als penningmeester van uw vereniging zat ik op 20 novem ber jl. keurig in het KLM toe stel dat mij zou brengen naar Milaan. Daar was een ontmoe ting gepland met de voorzitter van de supportersvereniging van AC Milan. Dat ik daardoor tevens in de gelegenheid was om de wed strijden AC Milan-Inter Milan en AC Milan-AJAX bij te wo nen, was een plezierige bijkom stigheid. Om 8.10 uur vond ge zagvoerder van Houten het no dig, om ons eerst te berichten dat we even moesten wachten voor een noodzakelijke repara tie en om er later aan toe te voegen dat het hydraulisch sys teem dermate defect was, dat we dienden over te stappen naar een ander toestel. Dit zou een wachttijd beteke nen van anderhalf uur. Tijdens deze wachttijd gebeur de er iets dat alleen anderen overkomt: Mijn naam schalde door de geluidsinstallatie van Schiphol en ik werd verzocht mij te melden bij de informa tiebalie. Ik kreeg daar het tele foonnummer van een zieken huis en toen vernam ik het: "Mijn vader was overleden", ledereen die een ouder heeft verloren kent het gevoel dat je dan overkomt. We zijn nu eni ge tijd verder en de machte loosheid heeft plaats gemaakt voor dankbaarheid voor alles wat je van hem hebt gehad. Pa, bedankt, ook voor het AJAX gevoel. Theo Pouw Ik ben al enige jaren trouw supporter van Ajax. Nu is dit ook al overgeslagen naar mijn zoon en ook mijn hond. Heel toevallig heten wij ook al naar diverse Ajacieden. Mijn voor- Wat je ook doet is mij O.K., ik heb er vrede mee. Frank je blijft bij mij in me hart, alles wat ik van jou zag was pracht. B.J. GROTE KLASSE "Niet alleen de 2-0 was gewel dig, vooral ook de discipline die de Ajax-spelers konden opbren gen om sommige 'aanslagen' van geïrriteerde Milaan-spelers te verwerken was grote klasse. Duidelijk de (gedegen) invloed van de coach, Louis van Gaal, die immer zelf als speler een correcte en faire speelwijze voorstond. Ook de meegereisde supporters werden beloond voor hun positieve en onder steunende gedrag, door spelers en staf. Wat was dit reclame en een imago-verbetering voor het Nederlandse voetbal." Leidschendam, Charles Corver (ex-internationaal scheidsrechter) naam is Danny, die van mijn zoon is Sonny en mijn hond heet Jari. Bij de warming- up straalt hij van geluk, wij weten het, vandaag kan het niet meer stuk. Ik bid en wens mij iedere dag, volgend jaar Frank te zien in 'De Meer', op de zondag. Nog één sei zoen die war- ming-up en wedstrijddruk, de spanning op je huid en ons laten stralen van geluk. Ik droom en lees de krant, 1995 in Nederland, Frank Rijkaard nog één seizoen in het Ajax-land. Ooo God, waar is jou zoon, maak hem zoals jij, als een Ajax-Godenzoon. Sterk ais een beer, in het veld, meestal een heer. Snel als het licht, waarvoor iedere tegenstander zwicht. Conditie als een paard, ik zie nooit dat je je spaart. Techniek is bij jou af, echt, zelfs je afstandsschot is kaars recht. De Labradorpup 'Jari' van Marianne en Jan de Groot De enig echte Super Ajax Dog, Puck: de beste wensen en ga zo door met Ajax-Life. Klasse! Een speler met zoveel flair, en zonder die arrogante air. Elke stap van hem is raak, elke tackle is messcherp, voor een goede zaak. Ik zag Frank daar in Milaan, ik zag daar een echte Goden zoon staan. Met zijn hand op zijn Ajax hart, riepen wij naar Frank, heel hard.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 21