aja*ife REGIO FRIESLAND EN NOORDOOSTPOLDER REGIO DE MEIERIJ NIEUWE REGIOVER TEGENWOORDIGERS REGIO 'T LICHTPUNT vervolg Regionieuws Deze regio's organiseren op 9 maart a.s. in het restaurant van het Abe Lenstrastadion te Heerenveen, een avond met Michael van Praag. Onder de titel 'Met het stadion het land in', zal hij vertellen over het Ajax-gevoel en het nieuwe sta dion. De aanvang is om 20.15 uur en de entreeprijs is Fl. 7,50 (met inbegrip van koffie en een hartig hapje tussendoor). Voorafgaand wordt de moge lijkheid geboden een rondgang door 't prachtige Abe Lenstra stadion te maken. U dient dan om 19.30 uur aanwezig te zijn, de kosten hiervan zijn Fl. 1,00 p.p. Op deze avond zullen er Ajax-artikelen worden ver kocht en zal er een verloting worden gehouden. Deze avond mag je als Ajacied niet missen!! Dustot donderdagavond 9 maart a.s. Alle leden uit deze regio e.o. die interesse hebben in bus reizen naar thuiswedstrijden van Ajax, kunnen contact op nemen met de buscoördinator Mathijs Wolfs, tel. 04183 - 3085. De voorwaarde voor het laten rijden van een bus, is dat er 45 personen meegaan. Per bus zijn er maximaal 3 opstap plaatsen en per opstapplaats moeten minimaal 15 personen opstappen. genwoordiger van Zuiderlijk Flevoland ook regio-assistent van Groot Amsterdam. Waar haalt hij de tijd vandaan. Ook deze regio heeft behoefte aan vrijwilligers en ideeën. Heb je interesse schrijf of bel naar Boris Tinga, Buitenlust 12, I I 11 JH Diemen of 020 - 6905321 of 6904928. En natuurlijk geldt hier ook weer, bijvoorbaat dank. In de volgende Ajax-Life bericht Frans Perlot, Rayon manager Groot Amsterdam, over de succesvolle regio avond van 12 januari. Op deze avond waren maar liefs 500 leden getuige van een optre den van 's werelds beste voorzitter Michael van Praag. In nr. 2 meer hierover. waar je aan kan meedoen. Kortom, deze busreizen zijn al tijd héél gezellig, maar je kan ook niets anders verwachten van regio 'Het Lichtpunt'. Dus mensen, we gaan met z'n allen massaal op 15 maart 1995 onze jongens steunen. Geef je nu op bij onze buscoördinator Lex Döpping, tel. 04936- 92052. In elk regio-team is plaats voor meer leden die willen helpen. Dus als je zin hebt, kun je je aanmelden als vrijwilliger of re gio-assistent. Er is nog genoeg te doen in het belang van ons aller Ajax en zijn Supporters vereniging. Meld je aan bij de regiover tegenwoordigers op pag. 24. 18 november was het eerste regiofeest van 'De Meierij'. Ruim 300 leden waren daar aanwezig en onder de jeugdige bezoekers werden 20 ballen met de handtekening van Rijkaard verdeeld. het begin lid van de enig echte Supportersvereniging Ajax en kom je bij alle wedstrijden van Ajax tegen. Remko Poierrié, regio-assistent, is 21 jaar en student logistiek management. Beiden wensen alle leden een Het licht schijnt daar waar het schijnt te schijnen, 't Lichtpunt. De supportervereniging Ajax Regio Zuiderlijk Flevoland. Boris Tinga. stelt de volgende nieuw gekozen regiovertegenwoordi gers voor: Peter Elzinga, regiovertegen woordiger, is 26 jaar en woont in Heemskerk. Peter is sinds voorspoedig voetbaljaar. Ook deze regio is op zoek naar hulp. Heb je interesse bel dan Peter op 02510 - 35189 of Remko op 02510 - 45545. Boris Tinga is naast regioverte- De regio Noord-Oost heeft ook een nieuwe regiovertegen woordiger te weten Gregory Nieuwendijk. Bij ter perse van dit nummer kon de redactie nog niet beschikken over een foto van Gregory, die houden de leden nog te goed. Deze re gio is te bereiken op het vol gende adres en telefoonnum mer: Gregory Nieuwendijk, Voeghoutenstraat 268, 7891 LK Klazienaveen en tel. 05913 - 12957 Regio IJmond. Remko Poierrié (links op de foto) en Peter Elzinga. Busreizen. Er zijn nog enkele plaatsen vrij in onze grote, hechte en gezellige Lichtpunt- groep. Onze busreizen zijn al tijd heel gezellig. Er wordt in de bus een videoband van Ajax en Ajax-liederen gedraaid en gezongen. Maar ook een guiz

Ajax Life (vanaf 1994) | 1995 | | pagina 17