REGIONIEUWS NU OOK OP TV. i'jlfeDf ajaxjfe 06-350.350.11 n\\\ TEKENWEDSTRIJD REGIO NOORDOOSTPOLDER BUSREIZEN De Ajax Supportersvereniging streeft naar een optimale invulling van de informatie-voorziening. Tot nu toe is dat ons nog niet helemaal gelukt. Vooral telefonisch waren we moeilijk bereikbaar. We stellen echter alles in het werk om daar verbetering in te brengen. Telefooncomputer Ajax Voetballijn RTL Teletext door Bettina Jacobs Kinderen in de regio "Groot Amsterdam" opgelet!!! Voor kinderen in de regio Groot Amster dam van de Ajax Supportersvereniging or ganiseert deze regio een tekenwedstrijd. De wedstrijd is bedoeld voor kinderen in de leeftijd van 3 t/m 12 jaar. Het thema is, hoe kan het ook anders, Ajax. Er zijn 5 leeftijdcategorieën, elk met een eerste prijswinnaar. De leeftijdsinde ling is 3 en 4 jaar, 5 en 6 jaar, 7 en 8 jaar, 9 en 10 jaar en 11 en 12 jaar. Houd je van tekenen, doe dan mee! De eerste prijs is: op de foto met je favoriete Ajax-spelerü De spelregels kunnen jullie opvragen op het volgende adres: Ajax Supportersvereniging T.a.v. tekenwedstrijd Groot Amsterdam Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Veel succes! Op zondag 7 januari 1995 wordt in sport hal De Triangel te Marknesse een zaal voetbaltoernooi georganiseerd. Inloop 19.30 uur, aanvang 20.00 uur. Het is een gezelligheidstoernooi, teams worden op de avond zelf geformeerd. Aanmeldingen voor 20 december a.s. bij: André Leijten, Dokter M. Rijkenhof 118316 CZ Mar knesse: graag schriftelijk. Leeftijdsgrens is 16 jaar of ouder. Als u op luxe, gezellige en veilige wijze naar de wedstrijden van Ajax wilt, neem dan in eerste instantie contact op met uw regiovertegenwoordiger, of de buscoördi nator van uw regioteam. Bij voldoende deelname, minimaal 45 per sonen, kan er namelijk ook rechtstreeks uit uw regio (of zelfs omgeving) een bus ingehuurd worden. In de prijs van de bus reis is uw toegangskaartje inbegrepen. Ui teraard hangen de zitplaatsen af van de door de ontvangende club beschikbaar ge stelde plaatsen. Regio "Groot Amsterdam" organiseert in elk geval busreizen naar alle uitwedstrij den. Ook hier geldt echter dat er alleen met volle bussen wordt gereden, en bo vendien hebben de trouwe, fervente sup porters die altijd meereizen naar uitwed strijden voorrang. Uit Amsterdam geldt een all-in prijs van FI.50,- p.p. per wedstrijd, waarbij een smulpakket op heen- en terugreis stan daard is. Leden kunnen de regio "Groot Amster dam" bereiken: p/a Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam of via telefoonnummer: 020-6940289. Inlichtingen over vertrektijden, regioverte genwoordigers e.d. kan men onder andere vinden op RTL-Text pagina 800, optie Ajax. Om de telefonische bereikbaarheid van het secretariaat te verbeteren, hebben we een telefooncomputer aangeschaft. Schrik dus niet als u ons belt en een voorgeprogrammeerde stem u allerlei keuzes van onderwerpen biedt. Hier door zijn we in staat om telefoontjes sneller af te handelen. En dus meer leden te woord te staan. data- an talacom technology Het is verstandig om eerst de Ajax Voetballijn (06 - 350.350.11) te bellen. Op deze Voetballijn geven wij het allerlaatste verenigingsnieuws. Wie de Ajax 06-infolijn beluistert, hoeft veelal niet meer met het secretariaat te bellen. Via dezelfde infolijn kunt u ook 't laatste nieuws van Ajax beluisteren. Kortom, de infolijn bellen is de moeite waard. DE AJAX VOETBALLIJN (Mn pulpan par -nmuui I Om de informatievoorziening nog verder te vergroten, hebben we besloten om een samenwerking aan te gaan met Videotex. Zet nu uw TV op RTL 4 Teletext. Binnen de rubriek Sport en Spel vindt u de Ajax Supporters vereniging. Volg verder de instructies. Via Videotex wordt u met name op de hoogte gehouden over busreizen en regio nieuws. Alle regio's 11111 beschikken over eigen nieuwspagina's. I VIDE

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 45