AJAX MINI'S ajaxlife vervolg (advertorial) DE MEISJES NIJENRODE De functie van Yab Yum is veranderd in de loop van de jaren. De vrouw van de zaken man hoeft niet bang te zijn, want het is een sociaal gebeuren en eenmalig. Heuft: "Je man kan beter bij Yab Yum zitten, dan in een Grand Café. Daar ontmoet hij vrouwen waaruit een relatie kan onstaan en daar hoef je bij ons niet bang voor te zijn." De meisjes van Yab Yum? Bij een vorige bezoek (ook zakelijk) was ons (de secreta ris en penningmeester) al opgevallen dat de dames er zo gewoon uitzagen. Theo Heuft bevestigt dat. "De meisjes werken overdag in een andere functie. Bijvoor beeld als secretaresse of stewardess. Maar er zijn ook huisvrouwen. De dames zijn dus geen professionals." Een echte selectie is er niet. ledereen wordt aangenomen als ze consequent, discreet en spontaan zijn. In totaal staan er 60 dames op de lijst. Per week mag niet vaker dan 4 a 5 dagen wor den gewerkt. Yab Yum is 7 dagen per week open en heeft naast de dames nog 15 per soneelsleden. Elke dame heeft een eigen kamer met bed en bubbelbad. Ook in de kamers straalt het huiselijke karakter ervan af. Yab Yum doet er dus alles aan om de gasten zoveel mogelijk op het gemak te stellen. Tijdens de eerdere rondleiding komen de penningmeester en ik ook door de dok terskamer. Elke week worden de dames gecontroleerd. Een absolute noodzaak, want Yab Yum kan zich uiteraard geen foutje permitteren. Na het gesprek en de rondleiding lopen Heuft en ik weer terug naar de huiskamer. Het is er behoorlijk druk. Onder andere met fans van Casino Salzburg. Die gaan zich vanavond vast opwarmen voor de wedstrijd. Zij hebben heel wat over voor hun club. Yab Yum is inmiddels niet meer weg te denken uit de maatschappij en Amster dam. Men heeft belangstelling voor het fe nomeen. Vandaar dat eigenaar Theo Heuft er niet aan ontkomt om af en toe een spreekbeurt te houden. Zelfs op Nijenro- de willen ze er meer van weten. Twee uur later sta ik weer buiten. Een er varing rijker. Nu maar hopen dat m'n om geving er ook zo over denkt. Wie kan mij helpen aan het boek "90 Jaren Ajax" van Evert Vermeer. Dit boek is uit gegeven ter gelegenheid van het 90-jarig bestaan van Ajax in 1990. Reacties naar: André Beunder, Beatrixstraat 53, 1432 HD Aalsmeer. "De Meerkoeten-Vrienden van Ajax" Door de vermindering van leden van onze Carnavalsvereniging, die al 22 jaar bestaat, is de Raad van Elf behoorlijk uitgedund. Wij zoeken daarom nieuwe leden! Bel of schrijf met L. de Waart, Ibisstraat 51, 1171 GT Badhoevedorp. Telefoon: 020- 6593321. Hoi, ik ben Sandra en ben helemaal gek van Frank de Boer. En spaar dus ook alles van mijn kanjer. Heb je iets van hem, stuur het dan alsjeblieft naar mij. Adres: Sandra Stengs, Cannenburg 38, 1965 BJ Heemskerk. Voor de echte verzamelaars. Te koop te gen het hoogste bod. De stropdas van Ste fan Pettersson die hij tijdens de huldiging van het landskampioenschap 1994 naar be neden gooide. Diegene die het hoogste bod doet, krijgt op zaterdag 4 februari 1995 telefonisch bericht. Stuur je hoogste bod en je telefoonnummer op naar: H.J. Kats, Postbus 19, 2130 AA Hoofddorp. Hallo, mijn naam is Maurice Schnitker. Ik ben een supergrote fan van Ajax. Ik zoek alles, maar dan ook alles van deze beste club ter wereld. Zoals bijvoorbeeld: stic kers, posters, handtekeningen, pasfoto's van de spelers, entreebewijzen, sleutelhan gers en nog veel meer Ajaxspullen. Voor sommige dingen heb ik wel een kleine ver goeding over. Stuur alles wat je hebt naar de Hannie Schaftstraat 40, 2264 DK in Leidschendam. (Bel eventueel: 070- 3272048). Mijn naam is Marco Verduit en ben 25 jaar. Ik ben op zoek naar een meisje om een relatie mee op te bouwen. Ze moet net als ik van Ajax houden, zodat we samen naar wedstrijden kunnen gaan. Leeftijd tussen de 20 en 25 jaar, liefst in de omge ving Bergen op Zoom/Roosendaal. Mijn adres is: V/D Spiegelstraat 10, 4615 GJ Bergen op Zoom. Hallo, ik ben de 25-jarige Raymond en ik zoek een leuke spontane meid tussen de 20 en 25 jaar die met mij de wedstrijden van Ajax wil bezoeken. Als jij je aange sproken voelt, stuur dan een leuke brief eventueel met foto naar: Raymond Schil- peroort, Schrobbelaarstraat 16-F, 2613 MK Delft. Ik spaar alle entreebewijzen van officiële Ajax-wedstrijden, vooral Europacup. Ver der zijn alle souvenirs van Ajax welkom. Ik heb ruilmateriaal. Micha van Arkel, Steen akker 67, 6651 JB Druten. Mijn naam is Claire (15 jaar) en ben op zoek naar leuke vriendinnen om in de toekomst wedstrijden mee te bezoeken. Liefst uit de omgeving van Bergen (L.) Rood-witte groetjes, Claire Streutjes, Groenekruissingel 15, 5854 AG Bergen. Wanted: Alles over Jari Litmanen. Ben een meid van 22 jaar en wil graag pennen met meiden uit Friesland die ook gek zijn van Ajax, eventueel later naar trainingen of wedstrijden samen te gaan. Schrijf me gauw: Henny Schotanus, Fikarusleane 23, 8831 XD Winsum (Frl). Hallo Ajax-fans. Ik spaar alles van Mare Overmars. Denk je, ik wil dat meisje een plezier doen, stuur dan alles van mijn kan jer naar: Karin Damen, Het Verzet 32, 7121 XB Aalten. Ik ben op zoek naar iemand die met mij wil pennen over Ajax en af en toe naar wedstrijden te gaan van Ajax. Ik ben 14 jaar en zou het leuk vinden als jij ook 14 jaar bent. Nico v't Goor, Pietheinlaan 41 3843 EW Harderwijk. Ik spaar alles van Johnny van't Schip. Heb ben jullie wat, stuur het naar: Natasja Vis ser, Meeuw 5, 1261 RS Blaricum. Te koop: Ajax Elftal van miniatuurfiguur tjes, 10 veldspelers, een scheidsrechter en een keeper in de clubkleuren geschilderd. Prijs per elftal F29,-. Inlichtingen: tel: 036- 5376016 (Almere). Ik ben een 25-jarige jongeman uit Rusland en gek van Ajax. Ik spaar t-shirts, tijd schriften, boeken en programmaboekjes en wil graag corresponderen met Ajax- fans uit Holland. Ook om eventueel dingen mee te ruilen. Schrijf me in het Engels, Duits of Frans... ik begrijp zelfs een beetje Nederlands, ledereen die schrijft, krijgt antwoord. Mijn adres is: Ignatiev Vladimir, 603107 g.N.-Novgorod 107, Postbox 138, Rossija, POCCMfl.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 43