Het zou flauw zijn om te suggereren dat deze atleet geen last van zure benen heeft, omdat hij Ginsana G115 gebruikt. Hij heeft het waarschijnlijk niet eens nodig. Door dagelijkse training heeft hij ervoor gezorgd dat z'n hart in staat is z'n spieren met grotere hoeveelheden zuurstof te voeden. Zodat hij topprestaties kan leveren zonder dat hij met verzuurde spieren geconfronteerd wordt. Want zuurstoftekort in de spieren leidt tot vorming van melkzuur. En dat is de oorzaak van dat lamlendige gevoel in de benen na het sporten. U kent het vast wel. De vraag is: wat kunt u eraan doen? Een oplossing zou kunnen zijn dat u dagelijks keihard gaat trainen. Maar aan de andere kant kunnen we ons voorstellen dat u daar geen tijd voor hebt. Of geen zin. Of allebei niet. ters van dit volkomen natuurlijke produkt is door diverse onafhankelijke onderzoeksinstituten aangetoond. Zo concludeerde het Instituut voor de Preventie van Hart- en Vaatziekten aan de Universiteit van München, dat de zuurstoftransportcapaciteit van het hart met 17% was toegenomen, de hartfrequentie en het melk zuurgehalte bij inspanning aanmerkelijk lager lagen en dat de reactietijd op visuele prikkels sterk was verminderd. Bij geen enkel onderzoek werden bijwerkingen waargenomen. Wel werd er geconstateerd dat bij men sen die vóór het gebruik van Ginsana G115 last hadden van een verstoorde nachtrust, deze klacht aan het eind van de behandeling totaal was verdwenen. Een effect dat toegeschreven wordt aan de verbetering van hun zure van nu wèl algemene conditie. Ginsana G115 vindt z'n oorsprong in de ginseng-wortel. Uw drogist of apotheker heeft er een duidelijke brochure over. Gaat uw interesse verder, dan kunt u documentatie en literatuur opvragen bij het onderstaande adres. Tenzij natuurlijk een wandeling naar de brievenbus tot klachten leidt. In dat geval kunt u ook bellen... Boehringer Ingelheim bv, afd. AD-Farmaca, Antwoordnummer 1300, 1800 VC Alkmaar. Tel. 072-662466. Misschien wilt u gewoon een keer in de week bijvoorbeeld gezellig een par tijtje tennissen, zonder dat u snel uitge put bent en u de volgende ochtend ook nog eens met dat verschrikkelijke gevoel in de spieren zit? In zo'n geval is Ginsana G115 hèt middel voor u. De prestatie- verhogende werking bij spor-

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 11