AJAX MINI'S aja*ife 4 VERVOLG OP PAG. 47 ADVERTORIAL Harry van Hierden uit Lunteren is op zoek naar foto's van ex-Ajacieden, met name uit de jaren zeventig en tachtig, eventueel met handtekening. Wie helpt mij? Ik ben bereid ervoor te betalen. Tele foon: 08388-2838. Te koop/te ruil: programma Blauw wit - Ajax van zondag 18 oktober 1942. Verder zoek ik Ajax-programma's. Zeer veel ruilmateriaal aanwezig (vanaf 1920). T.J. Zijlstra, Baron van Dieststraat 33, 7006 AP Doetinchem. Telefoon (na 19.00 uur): 08340-33311. Gevraagd ter completering van de verzameling: toegangsbewijzen van wedstrijden van Ajax, vanaf de oprichting tot heden. Reacties s.v.p. naar Postbus 1293, 1500 AG Zaandam. Welke knappe jongen heeft zin om met mij (Barbara, 14 jaar) naar wed strijden van Ajax te gaan? Als je in de buurt van Amsterdam woont is dat he lemaal te gek, maar het hoeft niet per sé. Kusjes, Barbara Grauwen, Hilver- sumstraat 23 11024 MA Amsterdam. Ik spaar Ajax-tickets van thuis-en uitwedstrijden. Wie kan me helpen? Marco Liilebrord, telefoon: 071 - 321419 Hallo fans van Ajax, zijn jullie daar? Ik ben acht jaar en ik zoek een vriendje die ook fan van Ajax is. Mijn naam en adres: Jaïr Angel, Klimop straat 12, 1783 HN Den Helder. Maakt niet uit waar je woont, maar wei in Ne derland. Als 'echte supporter' ben ik op zoek naar programmaboekjes, ook van het A'dam 700-toernooi. En als laatste ben ik op zoek naar het Ajax-Magazine, vijfde jaargang, nummers 01, 02 en 08. Voor een compleet lijstje met de voor mij nog ont brekende nummers bel of schrijf naar het volgende adres en help een echte Ajacied zijn collectie te completeren. Ik kan je dan helpen met bijna alle wed strijden op video van Ajax. Verder zijn alle, maar dan ook alle Ajax-souvenirs welkom. Ik heb ook krantenknipsels vanaf 1974. Ik ben bereid te betalen. R.M. Hoolwerf, Op- heusdenhof 75, 1106 TT Amsterdam. Tele foon: 020-6960509. Yo, Ajax-fans. Zijn jullie ook zo gek van Mare Overmars. Niet? Stuur dan alles wat je van hem hebt naar mij. Jutka de Rooij, Opaaldijk 66, 4706 LT Roosendaal. Hallo, ik ben op zoek naar iemand die met mij eindeloos wil pennen over Ajax. Ik ben 17 jaar en het zou leuk zijn als jij ook ongeveer van die leeftijd bent. Natasja Verbrugge, Peltlaan 146, 3527 EC Utrecht. Hallo, mijn naam is Danny Vogelaar. Ik zoek het patroon voor een Ajax-trui. Dan kan mijn moeder de trui nog breien voor de winter. Eventuele portokosten wil ik wel betalen. Mijn adres is: Hollandse straat 46, 2983 TJ Ridderkerk. Gezocht: entreebewijzen van gespeelde Europacup-wedstrijden van Ajax (hoe ouder, hoe beter) en van het Nederlandse Elftal (ook WK en EK) en Europacupfinales. Ik heb veel ruilmateriaal, maar ik wil er anders ook wel een vergoeding voor geven. Schrijf naar: Andrew Jacobs, Prit- terweg 4, 5825 BM Overloon. Hallo Ajax-fans! Ik spaar Ajax- Magazine posters. Ik moet er nog één hebben van Stefan Petters- son en Frank de Boer. Heb jij die en je wilt ze kwijt, stuur ze dan op W)naar: Marike van Aerde, Regge 125, ^5032 RC Tilburg. Alvast bedankt. Hallo, ik spaar alles, maar dan ook alles wat te maken heeft met Mare Overmars. Dus als je nog wat hebt van hem, gooi het niet weg, maar stuur het naar mij. Alvast be dankt! Mijn adres is: Dési Drost, Vuurkrui- senlei 32, 2930 Brasschaat, België. Promo Nederland B.V. brengt in samen werking met een aantal topfabrikanten de AJAX "thuis" kollektie op de markt. De reden van deze introduktie was dat bleek dat er een steeds grotere behoefte bestond om AJAX ook in huis te hebben. Promo Nederland B.V. introduceert voor de AJAX "thuis" inrichting vloerbedekking, vloervinyl, behang, behangranden, lamel len, rolgordijnen en gordijnen in de kleu ren 'grijs/wit en natuurlijk het welbekende AJAX logo In de kleuren rood/zwart. Al deze produkten zijn vervaardigd door Europese topfabrikanten, zodat de pro dukten op een lijn zitten met de kwalita tieve ambities van AJAX zelf. De vloerbedekking komt van Louis de Poortere België, het behang de behangran den en het vloervinyl van Balamundi Ne derland, de lamellen en de rolgordijnen van Veldhoen Zonwering en de gordijnen van Masureel België. Stuk voor stuk toon aangevend in hun branche. Dit alles is een initiatief van Promo Neder land B.V., die tevens zorgdraagt voor een konstante kwaliteitsbewaking. Op dit moment is de Ajax "thuis" kollektie toegepast in het nieuwe pand van de sup portersvereniging, een aantal sky boxen in het Ajax stadion en het onderkomen van de hoofdsponsor ABN-AMRO. Officiële Ajax licentie produkten worden gedistribueerd door Promo Nederland B.V., tel.: 03465 - 52914. Voor informatie detailhandel kunt u bellen met VOCA Huizen tel.: 02152 - 64442.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 45