S AjAJllFE ERE VAN DE A J AX S ÜPP ORT Spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wie is de mooiste in het land? Dat kan jij worden als je je nu opgeeft voor de Miss-Ajax-verkiezing. In sa menwerking met Miss World Promotie Nederland orga niseert de Ajax Supportersvereniging dit seizoen voor de eerste keer deze gigantische schoonheidswedstrijd. Ui. D De schonen waaruit gekozen kan worden, moeten lid zijn van de Supportersvereniging of aantoonbaar familie of partner van een lid zijn. De winnares mag een seizoen lang de titel Miss Ajax dragen. Zij zal bij of ficiële gelegenheden het ge zicht zijn van Ajax en haar Sup portersvereniging. Haar repre sentatieve taken, zoals de eer ste aftrap van het seizoen, het begeleiden van VIP's en het uit reiken van trofee's moeten echter niet te licht worden op gevat. De toekomstige Miss moet voldoende tijd hebben en wie weet ligt er voor haar na een seizoen Miss Ajax te zijn geweest wel een carrière als topmodel in het verschiet. Voordat Miss-Ajax tijdens een spetterende finale in juni wordt gekozen, vinden er door het hele land voorrondes plaats. Elke regio, zoals de Supporters vereniging ze heeft verdeeld, organiseert een voorronde. 27 in totaal. Hieraan kan een on beperkt aantal meisjes deelne men. Tijdens deze voorrondes, die van begin januari tot eind mei plaatsvinden, moeten de schonen zich vier keer presen teren: in vrijetijdskleding, bad en avondkleding en natuurlijk sportkleding. Een deskundige jury van Miss World Promotie Nederland selecteert uit elke regio een regio-miss, zodat er in totaal 27 meisjes overblijven en naar de finale gaan. De re gio-missen die niet gekozen worden tot Miss Ajax gaan la ter deel uit maken van het kersverse promotieteam van de Ajax Supportersvereniging. De uiteindelijke Miss zal gekozen worden door een jury die be staat uit leden van de Suppor tersvereniging, deskundigen en niet te vergeten de spelers groep van Ajax. Het hoofd van de jury is technisch directeur Louis van Gaal. Geïnteresseer den, die voldoen aan de officië le eisen (tussen 16 en 25 jaar met een minimale lengte van 1.68), kunnen zich nu opgeven! Stuur een recente, duidelijke foto van jezelf op, vermeld daarbij je leeftijd, adres, woon plaats, telefoonnummer en lengte o.v.v. Miss Ajax Verkie zing en wie weet ben jij de eer ste Miss Ajax voor het seizoen 1995/1996. Adres: Supportersvereniging Ajax, Miss-verkiezing, Postbus 22944, I 100 DK Amsterdam PONSORS Bedrijven die hun naam aan dit evenement verbinden, krijgen dan bijna zes maanden de gele genheid om zich op regionaal en nationaal niveau te manifes teren. Geïnteresseerden kun nen contact opnemen met de Supportersvereniging, telefoon 020 - 6959590.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 43