U overweegt de aankoop van een woning? Met Nauta Polak zit u gratis op de eerste rang Nauta Polak B.V. Makelaars O.G. Nauta Polak is een landelijk wer kend makelaarsbureau. Voor de aankoop van een woning bent u in vertrouwde han den; know-how en jarenlange ervaring staan garant voor resultaat. Exclusief voor leden van de Ajax Supportersvereniging èn hun naaste gezinsleden (in het gehele land!) heeft Nauta Polak Makelaars O.G. een geheel gratis pakket samengesteld, waarmee u op de eerste rang zit. U kunt nu, zonder enige kosten, gebruik maken van de expertise die Nauta Polak Makelaars O.G. heeft op het gebied van het aankopen van een woning! Dit speciaal voor u samenge stelde pakket houdt in: 9 Nauta Polak taxeert de juiste waar de. 9 Nauta Polak verlaagt de koopsom tot het absolute minimum. 9 Nauta Polak onderhandelt keihard met de verkopende makelaar. 9 Nauta Polak behoedt u voor valkui len (denk b.v. aan verontreinigde grond). 9 Nauta Polak laat de koopakte die is opgesteld door de verkopende make laar door haar eigen juridische afdeling controleren op voor u nadelige bepalin gen. 9 Nauta Polak regelt altijd de voor u meest gunstige hypotheek en verzeke ring. 9 Nauta Polak stelt de notaris aan die uw belangen in de gaten houdt. 9 Nauta Polak begeleidt u zelfs na de aankoop. Een gratis pakket waarmee u een streepje voor heeft op een ander. Bel met Nauta Polak Makelaars O.G. voor een vrijblijvende afspraak. U kunt vragen naar Eric Horssius. Houd wel even uw lidmaatschapsnummer van de Ajax Supportersvereniging bij de hand. Deze exclusieve aanbieding is geldig voor het seizoen '94/'95. Postbus 75550,1070 AN Amsterdam, "Olympic Plaza", F. Roeskestraat 123, 1076 EE Amsterdam, Tel.: 020-67 61 096, Fax: 020-67 58 683

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 40