0™ A-w,_ aja*ife V A N PE A J A X SU P P OR TERS VERENI GING Mijn broer Wil had achteraf ge zien twee levens: de familie en Ajax. Met Ajax was hij dag en nacht bezig. Wanneer hij bij ons op een verjaardag was bleef hij nooit slapen. Dat kon gewoon weg niet, want hij moest de volgende morgen weer vroeg bij Ajax zijn. En als wij over voetbal praatten zei hij altijd dat we er geen verstand van hadden. Alleen Van Gaal wist volgens hem wat voetbal was. Hierbij willen wij een ieder be danken die zich voor ons heeft ingezet. Het was geweldig. Met dank ook aan Arie van Eijden, Maarten Oldenhof, de admini stratie en vooral Martin Broek hof voor zijn goede zorg in het ziekenhuis en daarna. En de da mes van het spelershome willen we ook niet vergeten te vermel den. Heel hartelijk dank allemaal. Ton, Carlo en Marij van Riel Het was een drukte van belang op de officiële opening van het secretariaat. Ter herinnering: adreswijzigin gen kunnen door het secretari aat alleen worden verwerkt door naast de gegevens ook ALTIJD het lidnummer te ver melden. Dit geldt tevens voor het overmaken van bedragen op een rekening van de Sup portersvereniging. Voor elke wedstrijd uit de PTT Telecompetitie dienen leden een briefkaart op te sturen naar het secretariaat. Deze briefkaart dient vier weken voor de wedstrijd binnen te zijn. Op de kaart staat naam, adres en lidnummer, eventueel met ver melding van meerdere lidnum mers. Wil men er zeker van zijn dat men naast elkaar zit het totaalbedrag met alle nodi ge lidnummers vermelden. Nieuwe leden krijgen 6 tot 8 weken nadat de contributie is afgeschreven, het clubcard thuis. Het Ajax-Magazine en Ajax-Life valt pas bij de volgen de editie in de brievenbus. Theo Pouw ontvangt het cadeau van Micheal van Praag

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 34