ajajiife SCHOLEN RONALD DE BOER AFWASMIDDEL Hallo, jeugdleden van de Supportersvereniging Ajax. Ook voor deze pagina's hebben wij weer stapels brieven van jullie gekre gen. Fantastisch! Ga vooral door met met sturen van jullie brieven en tekenin gen, zodat er elke keer weer mooie en leuke blad zijden te lezen zijn. Jacqueline, Annerieke, Sa- brina en Bram. Ons adres is: Supportersvereniging Ajax. T.a.v. De Jeugdredactie Postbus 22944 1100 DK Amsterdam ^HOEK Hallo Supportersvereniging. Ik ben Grace Hermary. Ik was maandag 22 augustus op jullie handtekeningendag en toen vroeg ik aan Ronald de Boer of hij, voor mijn moeders verjaar dag, iets op een t-shirt wou zetten. Daar deed hij absoluut niet moeilijk over terwijl de hele rij moest wachten. Dat vind ik gewoon perfect van hem. Daar wil ik hem graag voor bedanken!! Groetjes van Grace. Wat weet een Fransman van Ajax? Dat vroeg ik mij af, toen ik deze zomer naar Zuid- Frankrijk ging. Op de eerste dag probeerde ik het onder werp Ajax al ter sprake te brengen. Bij de tent van mijn Franse vriend Yann Roger vroeg ik hem waar hij aan dacht bij het woord 'Ajax'. "Dat is een schoonmaakmid del", zei hij. "Nee hoor, gein tje", voegde hij er meteen aan toe. "Het is Nederlands beste club. Ik ken Ajax ook van de UEFA-cup tegen Auxerre, maar ik weet zeker dat ze toen niet op hun best speelden." Yann wist veel van Ajax, maar is dit nu de gemiddelde kennis van een Fransoos? Ik moest nog ie mand ondervragen. Deze keer werd Michael Garbe het slacht offer. Hij zei: "Ajax heeft na tuurlijk een befaamde naam in Europa, maar ik denk dat die vooral uit de jaren zeventig Robin Asselman uit Leidschen- dam met de door zijn moeder "voor de eerste keer in haar le ven gelukte" Ajax-taart! stamt. Je kan Ajax vergelijken met Bordeaux hier in Frankrijk Bordeaux was vroeger ook heel goed en nu wat minder, waar mee ik niet wil zeggen dat Ajax niet de beste van Nederland is!" Daar ben ik het helemaal mee eens. Ajax blijft Nederlands beste club en ik ben blij dat tenminste een paar mensen in Frankrijk dat ook vinden. Annerieke Kroeze Hallo allemaal, ik vind Ajax hartstikke te gek en natuurlijk ben ik lid van de Ajax Suppor tersvereniging. Ik woon in Til burg, toch best een eindje van Amsterdam, maar voor één keer zou ik naar Amsterdam gebracht worden voor de ex clusieve handtekeningendag op 22 augustus. Probleem: dan be gonnen de scholen al. En dus mocht ik niet. Ik denk dat wel meer kinderen een probleem hadden op die dag. Toch zou ik dolgraag 'de jongens' eens willen ontmoe ten (en dan vooral Mare Over- mars, want dat is de liefste kanjer van allemaal). Ik hoop dat er ooit nog zo'n handtekeningendag komt en dat ik dan wel kan. Ik vind Ajax-Life een tof blad, ga zo door. Groetjes van Milja uit Tilburg (15 jaar). Danny Grift uit (Ajax-) Hoofddorp

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 14