Algero, de aanvoerder als het om verantwoord lenen gaat. Algero NU OOK OP TV. Wij verrassen u graag met onze scherpe tarieven. 01 0-421 51 44 06-350.350.11 n mi Bel tussen 9. OO en 21. OO uur voor een gratis advies. Op zaterdag geopend van ÏO.OO tot 16.00 uur. De specialist in geld lenen De Ajax Supportersvereniging streeft naar een optimale invulling van de informatie-voorziening. Tot nu toe is dat ons nog niet helemaal gelukt. Vooral telefonisch waren we moeilijk bereikbaar. We stellen echter alles in het werk om daar verbetering in te brengen. Telefooncomputer Ajax Voetballijn RTL Teletext Om de telefonische bereikbaarheid van het secretariaat te verbeteren, hebben we een telefooncomputer aangeschaft. Schrik dus niet als u ons belt en een voorgeprogrammeerde stem u allerlei keuzes van onderwerpen biedt. Hier door zijn we in staat om telefoontjes sneller af te handelen. En dus meer leden te woord te staan. data- an talacor tachnology Het is verstandig om eerst de Ajax Voetballijn (06 - 350.350.11) te bellen. Op deze Voetballijn geven wij het allerlaatste verenigingsnieuws. Wie de Ajax 06-infolijn beluistert, hoeft veelal niet meer met het secretariaat te bellen. Via dezelfde infolijn kunt u ook 't laatste nieuws van Ajax beluisteren. Kortom, de infolijn bellen is de moeite waard. DE AJAX VOETBALLIJN® (oen guldan par minuut) Om de informatievoorziening nog verder te vergroten, hebben we besloten om een samenwerking aan te gaan met Videotex. Zet nu uw TV op RTL 4 Teletext. Binnen de rubriek Sport en Spel vindt u de Ajax Supporters vereniging. Volg verder de instructies. Via Videotex wordt u met name op de hoogte gehouden over busreizen en regio nieuws. Alle regio's /H11111 beschikken over eigen nieuwspagina s. iVIDEi 55w

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 5