COLUMN*VAN PRAAG A|A>UFE Ik weet niet hoe het U vergaat, maar wanneer ik Oranje zo zie voetballen met al die Ajacieden en oud-Ajacieden erin dan ben ik toch wel erg trots op ons duppie. En wat zouden we een elftal hebben wanneer we al die ex-Ajacieden in de Meer hadden kunnen behouden. Maar ja, dat is wishfull thinking. Ik vind het vooral erg leuk voor Pe ter van Vossen. Na een jaar van pech en veel blessures overkomt hem nu toch wel iets moois. Zo zie je maar, in de sport kan veel opeens zo maar ver anderen. Inmiddels zijn onze trainingen weer hervat en de internatio nals mogen zich van Louis van Gaal wat later bij de groep aansluiten. Het trainingsprogramma ziet er goed uit en zal zich vooral in Zeeland afspelen. Er zijn ook nog een aantal buiten landse wedstrijden in opge nomen. Zo spelen we o.a. tegen Club Brugge, Valen cia, Anderlecht en Lazio Roma. Het competitieprogramma is inmiddels ook al bekend en de agenda is overvol. We spelen immers naast de competitie ook nog minimaal zes wedstrijden in de Cham pions League en er zijn bo vendien nogal wat verplichtin gen voor het Nederlands Elf tal. Ik hoop dat U er langzamer hand weer zin in begint te krij gen. Ik in elk geval wel. Ook hier wil ik echter nog eens waarschuwen voor over-opti- misme. Natuurlijk is Ajax sterk en natuurlijk zullen we er weer volledig voor gaan. Maar onze tegenstanders zullen er meer dan ooit voor vechten om Ajax -de landskampioen van een overwinning af te houden. En ze denken, dat ons zware Europese pro gramma ze daar wel eens bij in de kaart zou kunnen spelen. Uw onvoorwaardelijke steun is dus meer dan ooit erg hard nodig. Sla - indien mogelijk- dan ook zo weinig mogelijk wedstrij den over en kom in grote getale naar de Meer en het Olympisch stadion. Ik was met Ajax in Curasao en wat zijn we daar populair zeg. Er zijn zelfs mensen die er over denken om daar een nieuw rayon van de Supportersvereniging op te rich ten. Dat lijkt mij in elk geval een prima idee. Hopelijk zie ik U binnenkort tij dens één van de clubavonden van Uw rayon. Michael van Praag

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 4