AJAHJFE SINTERKLAAS CARRÉ Maaike Wijngaards, Beek bij Nijmegen Bij mij komt Sinterklaas al tijd in de zomer. Hij be zoekt mij niet op een vaste dag, maar pas als hij mijn verlanglijstje heeft afge werkt. Ik ben zeer kritisch over mijn presentjes en daarom laat hij vele Pietermannen door heel Europa reizen om de toekomstige kado's te testen. Vorig jaar liet hij Pietermannen afreizen naar Italië, België, Nigeria en ons eigen landje. Vol spanning wachtte ik op de goede Sint en hij stelde mij niet teleur. Mijn grootste wens, het behalen van het landskampioenschap, werd vervuld. Daarbij mocht ik ook nog Kanu, John van den Brom, Finidi George en Frank Rijkaard uitpak ken. Gisteren kwam er een ontvangstpiet langs om mijn verlanglijstje van dit jaar op te halen. Per tele foon had ik de Sint nog wat tips gegeven die hij met alle plezier zou laten natrekken. Dit jaar laat hij Pietermannen langs gaan in Frankrijk, meer bepaald in Auxerre, om van een ver loren zoon weer een go denzoon te maken. Ook stuurt de goede Sint zijn knechten naar het diepe zuiden teneinde in Kerkra- Ik was een van de gelukkigen die uitgeno digd was om de Gala-avond in Carré bij te wonen. Dit was natuurlijk al geweldig. Maar toen ik daar aankwam, werd mij ook nog gevraagd om de bloemen te overhandigen aan jari Litmanen en Tarik Oulida namens de Supportersvereniging. Dus stond ik met de hele Ajax-selectie (nou ja, bijna hele maal) op het podium van Carré en dat was natuurlijk helemaal te gek! Mede daardoor en door het fantastische program ma had ik de avond van mijn leven! de Max Huiberts op te sporen. Op de te rugweg gaan ze dan nog even langs in Eind hoven, want daar wacht Wim Kieft op een lift naar Amsterdam. Als laatste gaan de Pietermannen op jacht naar jeugd in eigen stal. Met al deze 'kleine' wensjes hoop ik dat de Sint mijn twee grootste wensen van vol gend jaar kan vervullen: -een kampioenschap met nog meer punten en goals. -op z'n minst de kwartfinale in de Cham pions League. Remy van Venrooij Sandra van Hameren tekende Jari Litmanen

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 36