CONTRACT L_ igenlijk kun je er alleen maar van dromen: een contract tekenen bij Ajax. Toch ligt er nu zo'n prachtige aanbieding voor je neus, speciaal voor de echte supporters. Een contract waarmee je verzekerd bent van een aantal zeer aantrekkelijke zaken, zoals je kunt lezen. Zo'n kans laat je dus niet liggen. Als Ajax je wat doet, teken je voor de officiële Ajax Supportersvereniging. Heb je vragen? Bel dan de Ajax Supporters Infolijn: 020-695 95 90. Voor algemene informatie kunt u bellen: 06-350 350 11 (ƒ1,-p.m.). c WORD LID VAN DE AJAX SUPPORTERSVERENIGING %,Sve^ TEKEN EEN LUCRATIEF CONTRACT BIJ AJAX. Dit contract is een kans voor open doel voor echte Ajax-supporters. Als u nu lid wordt, profiteert u al volop van de fantastische voordelen en betaalt de contributie pas na 1 juli 1994. Artikel 1. Ajax Supporters Club Card. Als bewijs van lidmaatschap van de Ajax Supporters vereniging ontvang je de Ajax Supporters Club Card. De Club Card is geldig voor één seizoen. Wie nu lid wordt en de contributie voor het seizoen 94/95 voldoet, ontvangt automatisch de Ajax Supporters Club Card. Deze Club Card is geldig t/m 30 juni 1995. Met ingang van het seizoen 94/95 komen seizoen kaarthouders die lid worden van de Ajax Supporters vereniging niet méér in aanmerking voor de Ajax Suppor ters Club Card. Zij beschikken reeds over de Ajax Seizoen Club Card. Als bewijs van lidmaatschap ontvangen zij de Ajax Supporters Clubpas. Artikel 2 Voorrang bij het kopen van toegangskaarten. Om toegangskaarten te kunnen kopen voor thuiswedstrijden moet men in het bezit zijn van de Ajax Supporters Club Card. Op bepaalde dagen kun je met je Ajax Supporters Club Card exclusief toegangskaarten kopen bij verkoop punten van de Staatsloterij voor alle thuiswedstrijden van Ajax. Eén per Ajax Supporters Club Card en zo lang de voorraad strekt. Artikel 5 Korting op Ajax artikelen. Op vertoon van je Club Card krijg je in de Ajax Fanshop leuke kortingen op Ajax artikelen. Bovendien zijn er regelmatig speciale artikelen die alleen aan de leden worden aangeboden. Artikel 4 Gratis abonnement op 't Ajax Magazine. Je ontvangt 8 keer per seizoen gratis het exclusieve Ajax Ma gazine (Geldt niet voor seizoenkaarthouders en gezinsleden). Artikel 5 Gratis Ajax LIFE, het supportersblad. 6 keer per seizoen krijg je je eigen supportersblad thuis bezorgd. Een super blad voor en door leden van de Ajax Supportersvereniging. Met informatie over de regio aktiviteiten en het laatste supportersnieuws. Artikel 6 Ontmoetingen met de spelersgroep. 3 keer per jaar organiseren we op landelijk niveau een ontmoeting met de spelersgroep. Voor de aanvang van het nieuwe seizoen heb je een exclusieve kans om de hand tekeningen van de voltallige selektie te bemachtigen. Als lid ben je ook welkom op onze inmiddels vermaarde nieuw jaarsreceptie. Ook aan het einde van het seizoen organi seren we allerlei aktiviteiten, zoals het Ajax Supporters Voetbaltoernooi. Hierbij zijn ook diverse spelers aanwezig. Artikel 7 Verkiezing Ajax speler van het seizoen. Jij bepaalt mede wie de beste Ajax voetballer van het seizoen wordt. En welke talentvolle speler het meest belovend is. Je maakt daarbij kans om de officiële Rinus Michels Trofee aan jouw favoriete speler te overhandigen. Artikel 8 Busreizen. De Ajax Supportersvereniging brengt je met de bus naar de mooiste voetbalwedstrijden. Of dat nou is voor de PTT Telecompetitie, de KNVB-beker of de Europa Cup. Artikel 9 Gezinsleden. Per hoofdlid is het toegestaan om 2 gezinsleden aan te brengen als lid van de Ajax Supportersvereniging tegen het gereduceerde bedrag van 35,- per seizoen. Alleen het hoofdlid ontvangt het exclusieve Ajax Magazine. Artikel 10 Regio slruktuur. Nederland is ingedeeld in 27 regio's. Je woonplaats is bepalend voor de regio waarbinnen je valt. Jouw regio team wil samen met jou allerlei aktiviteiten ontplooien op regionaal niveau. MÊÊÊÊË Cfl l Ik teken voor 'n lucratief contract met Ajax en word lid van de officiële Ajax Supporters vereniging. De contributie bedraagt 50,- per seizoen (1 juli t/m 30 juni). Naam: Straat: Plaats/Postcode: Telefoon: _Geb. datum: (Post)banknr: Hiervoor verleent ondergetekende tot wederopzegging machtiging aan de Ajax Supporters vereniging om van zijn/haar bovenvermeld rekeningnummer de jaarlijks te betalen contributie af te schrijven. Datum: Handtekening: Stuur deze bon in een gesloten en gefrankeerde envelop naar: Ajax Supportersvereniging, Postbus 22944,1100 DK Amsterdam.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 29