AJAX-MINI'S ajamife UITGAAN HEEFT NU EEN NIEUWE DIMENSIE! Wij zaten naast elkaar op de Gala avond in Carré op de tweede rij van de gallerij, helemaal links. Mijn foto's zijn he laas allemaal mislukt. Als jouw foto's wel gelukt zijn, wil je dan een briefje sturen naar Dennis Schuurman, Agaat 16, 3641 XB Mijdrecht. Spannender dan een spel. Opwindender dan een sport. THE FORCE lasei^games, griezelig echt! Mijn naam is Chantal en ik ben op zoek naar alles wat met Stefan Pettersson te maken heeft. Als je iets kwijt wilt, of wilt ruilen, stuur het dan alsjeblieft op! Ook ben ik op zoek naar penmaatjes (14-17 jaar) om mee over Ajax te schrijven. Na tuurlijk moet je wel Ajax-fan zijn. Stuur je reactie naar: Chantal de Paus, Havikstraat 107, 3362 EK Sliedrecht. Altijd antwoord! Te koop gevraagd: oude Ajax thuis- en uitshirts. Thuisshirts vanaf seizoen '91 - '92, uitshirts vanaf seizoen '92 - '93. Niet duurder dan fl 130,-. Dorus v.d. Berg, Schout Clantstraat 19, 244 AN Nieuw- veen. 12-jarige Ajax-fan zoekt de Ajax tele foonkaart met daarop de handtekeningen van de spelers (ABN-AMRO Bank) of in formatie daarover. Wie kan mij helpen? Kosten worden ruim vergoed (tikken en porto). Mijn adres: Robin Aalten, Zalm 20, 1261 PB Blaricum. Telefoon: 02152-69367. Hallo, mijn naam is Anjo en ik ben een jongeman van 18 jaar. Ik zoek een sponta ne en met gevoel-voor-humeur uitgeruste meid van 16 tot en met 19 jaar om samen mee naar uit- en/of thuiswedstrijden te gaan. Schrijf snel naar: Anjo Coppus, Houtzagerstraat I, 5801 RA Venray. (Pas foto is altijd antwoord). Het aankomend seizoen kan ik helaas bijna geen gebruik maken van mijn sei zoenkaart, eretribune, vak BB met reser vering, rij 13. Welk lid van de Supporters vereniging wil mijn kaart tegen de normale prijs van Fl 615,- incl. reservering voor een seizoen overnemen? Reacties naar: E.J. van Eijk, Benesserlaan 438, 191 I VP Uitgeest, telefoon: 02513-11488. Ik spaar alles van Stefan Pettersson. Vooral foto's en posters. Alles is welkom. Wie zou mij hierbij kunnen helpen? Over de vergoeding worden we het wel eens. Harry Bas, Mozartlaan 86, 7557 DS Hengelo. HELP! Foto's mislukt van het Ajax-gala van 16 mei 1994 in Carré. Wie kan mij helpen aan foto's van deze fantastische avond? Kosten worden natuurlijk vergoed! Mijn adres: Cora Everaarts, Van Maerlant- laan 93, 3132 PR Vlaardingen. Gezocht: Entreebewijzen van Ajax in de competitie van '93/'94, Torino-Ajax, Besiktas-Ajax en Hajduk-Ajax. Als je ze hebt en je doet er niks mee, stuur ze dan naar: S. Zeldenrijk, Burg. J. Visserlaan 8, 1411 BS Naarden. Hoi Ajacieden, ik ben Johny Spil, 11 jaar en Ajax-fan. Ik zoek leuke penvriendinnen van 10-18 jaar. Schrijf naar Johny Spil, Mid denweg 31, 1619 BM Andijk. Hallo, mijn naam is Willy Wolthuis en ik ben 38 jaar. Graag zou ik correspon deren met een vrouwelijke Ajax-fan, liefst omgeving Groningen en ik zoek alles van Ajax, programma's eredivisie en Europa Cups. Reacties naar Willy Wolthuis, Rip- perdadrift 5, 9981 LE Uithuizen. Ik ben Cynthia van Hameren, 17 jaar en een echte Ajax-fan. Heb je zin om met mij te schrijven, naar wedstrijden te gaan of af en toe naar een training te kijken, laat dan wat van je horen op het volgende adres: Cynthia van Hameren, Offemweg 44,2201 HE Noordwijk. THE FORCE: de meest geavanceerde live-laser-game in town! Pas achteraf realiseer je je, dat je net de spannendste tijd van je leven hebt meegemaakt. Een adembenemend avontuur van start tot finisch! Live-laser-game Je kunt individueel meedoen of met een groep vrienden of collega's. Onze Marshall (spelleider) geeft je de briefing over het spel en de regels, daarna ontvang je je Force-vest en laser-gun en ga je de arena in waar de spectaculaire game begint. Nu of nooit! Het hele avontuur kost 15,- per game. Tussen 11.00 en 18.00 uur betaal je maar 12,50. Groepen boven de 20 personen krijgen 2,50 korting p/p. Wij zijn open: zondag t/m donderdag van 11.00 tot 24.00 uur, vrijdag en zaterdag van 11.00 tot 01.00 uur. THE FORCE, Oranje-vrijstaatkade 21, tel.: 020 - 6635516 (op steenworp afstand van het Ajax-stadion, naast Sportfondsenbad Oost). En als je een weekend in Tilburg bent, Stationsstraat 28, tel.: 013 - 432121, met dezelfde sensatie en openingstijden. Amsterdam in het jaar 3000. Ruïnes tekenen zich somber af tegen de nachthemel en nevelslierten drijven als vorme loze schimmen door de in puin geschoten wijken. Straatverlichting brandt er al lang niet meer en het enige licht is afkomstig uit een gigantische vliegende schotel die in de verte roerloos de wacht houdt. De contouren van een kerkhof, waarvan de scheefgezakte zerken getuigen van de strijd die er heeft gewoed. Donder en bliksem breken af en toe door de mist heen en het geluid van schuifelende poot jes en krijsgeluiden duiden op de aanwezigheid van ratten. Door de straatputten heen kun je in het rioolstelsel kijken en wat zich daar afspeelt grenst aan het macabere.Vage contouren van figuren schuifelen gekleed in een futuristisch vest, waarop rode, groene of gele leds knipperen, een laser- gun in de aanslag, voorzichtig om zich heen kijkend door de overblijfselen van rioolbuizen, waar robotten en mijnen de dienst uit maken. Een trap geeft toegang tot het volgende niveau waar weer volgend avontuur op ons zal wachten. Hoewel onderzoeken waren gericht op kinderen, blijkt het in de praktijk zo te zijn dat THE FORCE laser-games een veel bredere leef tijdsgroep aanspreekt. Natuurlijk vooral jongeren springen met enorm enthousiasme de Arena in en de leeftijd daarvan ligt tussen de 16 en 35 jaar, maar ook publiek ver en soms behoorlijk ver boven die leeftijd vinden de weg naar de Oranje Vrijstaatkade 21 en dat is niet zo verwonderlijk. Het is er gezellig, er wordt een lekker pilsje getapt en je kan een avondje via de "tijdmachine" de toekomst ingeslingerd worden. Welke Amsterdammer wil dat nu Niet? En wat dacht u van personeelsfeestjes? Zelfs bedrijven uit het verre Friesland doen Amsterdam aan om zich even in de science-fiction te gooien.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 21