REGIONIEUWS Al AX SUPPORTERS VISWEDSTRIJD AJAJIIFE De Supportersvereniging Ajax en regio 'Groot Am sterdam' houden, in sa menwerking met het Ajax-suppor- tersproject, de H.V. Haariem en de Amsterdamse H.V. op zondag 9 ok tober 1994 de Grote Ajax Suppor ters Viswedstrijd. DEELNEMERS REGIOTEAM LIMBURG ZOEKT VERSTERKING REGIO OOST GELDERLAND KRIJGT VORM 19 Gevist wordt langs een gedeelte van het Noordhollands Kanaal, van Amsterdam Noord tot Purmerend, met één vaste hen gel (niet langer dan 7m.). Maatstaf is het gevangen totaal aantal centimeters vis van 11.00 tot 14.00 uur. Er zijn door de sponsors UMBRO en Reis- buro Roever drie Ajax-kampioenstenues met alle handtekeningen van de selectie en twee reizen en tickets AC Milan - Ajax ter beschikking gesteld. De Supportersvereni ging Ajax stelt twee lidmaatschappen en vier uitnodigingen bij wedstrijden van Ajax als gast van de Ajax supportersvereniging ter beschikking. Deze prijzen worden uit gereikt in de rust van een thuiswedstrijd. Deelnemers dienen Ajax-supporter te zijn, in het bezit van een sportvisakte (aan schaffen kost Fl. 13,50 voor deelnemers onder de vijftien is dit niet nodig), een vas te hengel en een leefnet of emmer. Voor zien van één of meerdere Ajax-attributen (sjaals, vlaggen, etc) zal onze visstek een roodwit lint langs het water vorfrien. Het Guinessbook of records is reeds ingelicht, en onder ons, de 'Grote Ajax Supporters Viswedstrijd 1994' kunnen ze nu reeds in hun Book opnemen. U kunt zich inschrijven door storting of overmaking van Fl 15,00 op postbanknum mer 6354 of banknummer 548380600 t.n.v. de Ajax Supportersvereniging o.v.v. 'Ajax Supporters Viswedstrijd', uw naam en lidmaatschapsnummer. Begin ok tober ontvangt u een deelnamebewijs met een genummerde plaatstoewijzing, regle ment en routebeschrijving. Wilt u met meerdere mensen deelnemen op aaneen gesloten stekken, stort dan het gezame- lijke bedrag o.v.v. de namen en eventuele lidnummers. U kunt ook een betaal kaart/cheque sturen naar de Ajax Suppor ters Viswedstrijd, Postbus 95358, 1090 HJ Amsterdam. De betaling moet op 26 september in ons bezit zijn. Het batig saldo komt ten goede aan een goed doel. Leden van de Supportersvereniging genieten uiter aard voorrang. Inlichtingen: Frans Perlot of Dick Linde boom 020 - 692.07.90. Het regioteam Limburg bestaat momenteel uit vier personen. Maar dat is door de groei van de vereniging (inmiddels ruim 750 leden) en het vele werk te weinig. Daarom zijn we op zoek naar vrijwilligers, die hun handen uit de mouwen willen steken voor Ajax en de supportersvereniging. We zijn met name op zoek naar iemand die vak kundig is op financieel-administratief ter rein en iemand met logistieke vakkennis. Daarnaast zoeken we enthousiastelingen die behulpzaam willen zijn bij alle voorko mende werkzaamheden. Met name als het bestuur in Amsterdam een beroep op ons doet om vrijwilligers beschikbaar te stellen bij grote activiteiten als de Open Dag, de nieuwjaarsreceptie, handtekeningendag, supporterstoernooi etc. Degenen met het Ajax-hart op de juiste plaats kunnen bellen naar Math Wijnands: 046 - 372743 Als rayon hebben we geen klagen over het aantal leden, we hopen binnenkort het 1000ste lid van rayon Oost Gelderland te kunnen verwelkomen. De eerste activitei ten die we georganiseerd hebben hadden als prioriteit het promoten van de Ajax Supportersvereniging binnen de regio en het werven van nieuwe leden. Zo waren we te gast bij D.V.C. '26 in Didam waar de BI van deze vereniging tegen Ajax BI speelde. Verder waren we ook aanwezig op de mei- markt te Zutpen, tijdens de tweedaagse ac tiviteit 'Didam op Stelten' te Didam en tij dens de zomerfeesten in Winterswijk. Men sen konden bij een speciaal ingerichte stand informatie krijgen over de Ajax Support ersvereniging of zich aanmelden als lid. Ver der kon het publiek actief deelnemen aan een doelschiet-activiteit waarbij de snelheid van het schot werd gemeten. Jeugdige deel nemers kwamen in aanmerking voor het heuse Ajax-diploma. Lokale sponsors werden benaderd en met name de samenwerking met ABN/AMRO te Zutphen was een groot succes. Door deze bank was een echte Ajax prijsvraag uitgeschreven waarbij diverse originele Ajax artikelen te winnen waren. Als de plannen doorgaan hebben de leden binnen het rayon reeds een mailing ont vangen waarin gemeld wordt dat op 5 sep tember binnen de regio in samenwerking met regio Veluwe en omstreken een sup portersavond wordt georganiseerd. De heer Van Praag is één van de gasten die is uitgenodigd om een gepaste invulling aan deze avond te geven. Bij voldoende belang stelling zullen vanaf diverse opstapplaatsen binnen de regio bussen worden ingezet voor het vervoer (uiteraard tegen een ver goeding). Als rayonteam zijn we nog op zoek naar Rood-witte koninginnedag in Emmeloord. Het blijkt dat ook in de Noordoostpolder en omstreken Ajax een enorme aanhang heeft. Aan het eind van de zonnige zaterdag had de inzet van het regioteam zijn vruchten afge worpen: 76 nieuwe leden werden genoteerd. André Leijten rayonvertegenwoordiger. een rayonassistent(e) woonachtig in de omgeving van Winterswijk/Aalten. Ook zijn we op zoek naar adverteer ders/sponsors binnen de regio die ons van de nodige financiën willen voorzien, zodat wij als team de leden rechtstreeks met mailings kunnen blijven informeren. Moch ten er bedrijven of instanties zijn die geïn teresseerd zijn of meer informatie willen kunnen contact opnemen met Willie Hu- bers, rayonvertegenwoordiger Oost Gel derland, tel: 08362 - 27422. vervolg REGIONIEUWS op pagina 39

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 19