ajajufe MEMENTO SUPPORTERSTOERNOOI 1994 Erik Lof René Nout De 'Prins van de Lach' en de 'Pinchhitter van Beusichem' zijn er niet meer. Erik Lof, 12 lentes jong, en René Nout 23 jaar zijn door het noodlot ons ontnomen. Nu kijken Erik en René vanaf 'De Eretribune', te midden van Ajax-spelers en Ajax-supporters die reeds eerder van ons afscheid hebben genomen, naar ons. Misschien is dat wat iedereen bedoeld met het Ajax-gevoel. Eén familie, in realiteit en herinnering, het heden en verleden versmolten in een hechte niet te verbreken rood-witte band. 'You'll never walk alone'. gegeven. Het Ajax Supporters Project heeft het dit jaar groots aangepakt en kwam op de proppen met een zeer ge slaagd, gezellig en goed georga niseerd toernooi. Aan het zes de toernooi deden maar liefst 76 mannenteams en 6 vrou wenteams mee. De finale Jalla tegen Jan Steen werd door Mi chael van Praag met verve ge floten. Als een balletdanser vloog hij over het veld. Door beter de strafschoppen te ne men ging de winst voor de tweede maal naar Jalla. Bij de dames gingen de Plein Girls er met de beker vandoor. Een op merkelijk voorval werd zon dagochtend ontdekt: de prijzen hebben de hele nacht onaange roerd op het balkon gestaan. Vergeten binnen te halen. Niets ontbrak en dat is weder om typisch de Ajax-familie. En wat dacht u van Mokum Uni ted, zij feliciteerden na elke verloren wedstrijd uitgebreid de tegenstander en namen de scheidsrechter op de schou ders. Het was Feest op het Zesde Ajax Supporters Toer nooi, maar wie had wat anders verwacht. N/co Smith Frans Perlot en Dick Linde boom van het Ajax Supporters Project. De grauwe betonnen muren zijn stralend Ajax-rood, de hekwerken al even stralend Ajax-wit geschilderd en de wielerbaan is weer in z'n oude glorie hersteld. Er zijn 2874 bankjes vervangen, de trappen en doorgangshekken tussen de diverse vakken zijn geheel vol gens de internationale regels helder geel geschilderd. De werkzaamheden zijn onlangs afgerond door het plaatsen van het vignet van de Ajax Suppor ters Vereniging op de zuidelijke kom van de wielerbaan. De leerlingen van het Tech nisch College Zeeburg, de Pan- tha Rei, het Nova College, De Rotonde, De Atlant, Parnassia, De Poort, het Montessori Col lege Oost en vrijwilligers van coffeeshop Pink Floyd waren er getuige van hoe Ajax-voor- zitter Michael van Praag sym bolisch het laatste stukje wie lerbaan afschilderde. In aanwezigheid van de spon sors, VEN-versmarkt en Plug B.V. verfgroothandel, bestuur sleden van de Ajax Supporters Vereniging, medewerkers van het Ajax Supporters Project en het bestuur, de technische staf en de selectie van Ajax, werd een door Ajax aangeboden op- leveringslunch genuttigd. Ge sprekken met spelers en be stuursleden werden aange knoopt en handtekeningen ver zameld. Tot slot kreeg elke leerling en vrijwilliger een Ajax-T-shirt aangeboden. Frans Perlot Een daverend succes, een schitterend toernooi, machtig mooi, dit is echt Ajax ten voe ten uit, Ajax for ever" en „shit, nu moet ik weer een jaar wachten". Dit is zomaar een greep uit de reacties die na afloop van het toernooi werden

Ajax Life (vanaf 1994) | 1994 | | pagina 33